Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Órákkal később is hihetek a...

Órákkal később is hihetek a terhességi tesztnek?

Figyelt kérdés
Hajnali fél 4-kor csináltam egy terhességi teszt, amely 5 perc után negatív lett,mire felébredtem 7-kor: nagyon halványan, de ott volt a 2. csík nyoma!Régebben is jártam úgy,hogy nem rögtön dobtam ki a tesztet,de sosem látszott rajtuk 2. nyoma!!! Szerintetek jelenthet vmit a mai tesztem? Persze holnap vagy szombaton megismétlem :))
2012. febr. 23. 07:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

szerintem ne higgyél neki.az időn túli 2.csík és nem jelez babát.én is így jártam pár hete és 2nap késéssel megjött.hány napja késik?

Nekem 2nap késéssel anno már erős pozi lett!azonnal!

2012. febr. 23. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen, 2-3 órával később lett halvány pozitív. Kiderült, hogy akkor még nagyon fiatal terhességem volt, azóta már megszületett! Úgyhogy szombaton tesztelj megint! Majd írd meg mi lett az eredménye. Lehet hogy a hajnali fél 4-es időpont túl korai volt, még nem koncentrálódott elég hcg a vizeletedben.
2012. febr. 23. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Hát szerintem "ne lépj le" 5 perc után, mert sok tesztre az van írva, hogy a 10 percen túli eredmény már nem leolvasható. Képzeld, nekem a nem várt előtt egy nappal este a tesztem 5-6 perc alatt lett nagyon halvány pozitív, (kidobtam, szóval nem tom most milyen lenn), aztán a nemvárt után egy nappal első vizeletből meg 1 perc alatt kijött az erős második csík. Van remény,de azért ne 10 perc után olvasd le, vagy ne azután, amit a te teszted ír érvénytelenségi határidőnek :-)

majd írd már meg mi lett!

2012. febr. 23. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Hát utána olvastam... és eddig az esetek többségében valós pozitív teszt lett belőle pár nappal később! :)

Hétfőre nem várom amúgy a mensit! Ezért gondoltam,hogy egy 10-es érzékenységű tesztnek mutatnia kéne vmit!

A héten még megismétlem és jelentkezem! Köszönöm mindenkinek a választ!!!

2012. febr. 23. 08:24
 5/15 anonim ***** válasza:

Én anno megcsináltam a tesztet, 10 perc múlva ránéztem, semmi. Este viszont, ott volt a halvány 2. csík. Nem tudtam mi van.

Két nap múlva már időn belül is pozi lett.

Itt szuszog a babakocsiban a két és fél hónapos "eredmény"!

Szurkolok!

2012. febr. 23. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Az én másnapos halvány csíkom már 2 éves emúlt:-)))
2012. febr. 23. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Köszi a hozzászólásokat, bíztatást! :)
2012. febr. 23. 13:51
 8/15 anonim ***** válasza:
77%
nekem is időntúli pozitívom volt,másnap negatív.most 27 hónapos nagy legény.
2012. febr. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Szia!

Milyen típusú tesztet csináltál? Nekem a Predictor volt időn túli. (kb. 10 perc után jelent meg a halvány 2. csík) Reggel csinálok egy újabbat. Ezt nem lehet ép ésszel kibírni! :(((

2012. febr. 23. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

One step-pel teszteltem! a www.fastest.hu oldalon vásároltam! :)


10-es érzékenységű!Holnap is megpróbálom reggel!Csak az a baj,hogy éjjelente is felkelek,mert pisilnem kell,így a reggel 7 órai,amikor kelek,az már nem első vizeletnek számít!Vagy igen??


Sok sikert a pozi teszthez mindenkinek!

2012. febr. 23. 16:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!