Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Órákkal később is hihetek a...

Órákkal később is hihetek a terhességi tesztnek?

Figyelt kérdés
Hajnali fél 4-kor csináltam egy terhességi teszt, amely 5 perc után negatív lett,mire felébredtem 7-kor: nagyon halványan, de ott volt a 2. csík nyoma!Régebben is jártam úgy,hogy nem rögtön dobtam ki a tesztet,de sosem látszott rajtuk 2. nyoma!!! Szerintetek jelenthet vmit a mai tesztem? Persze holnap vagy szombaton megismétlem :))
2012. febr. 23. 07:15
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Ha csak a helye van ott, tehát egy szürke csíkot látsz akkor az száradási csík, és negatívnak lehet értékelni. Ha van színe akkor kétesélyes a dolog, elképzelhető hogy csak korán teszteltél.
2012. febr. 23. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

A One Step-en nekem volt többször száradási csík, és igen, az nem rózsaszín-piros, hanem szürke. De amúgy szerintem hiába 10-es erősségű, nekem a One step nem mutatott semmit, vettem Ex-epil-t ami szintén olcsó teszt, és elég hasonló is, - tény, hogy azt már nem várt előtti nap csináltam meg, a one steppet előbb 1-2 nappal - és azon meg ott volt már akkor a halvány csík, 1-2 nap múlva meg az erős.

szerintem ha továbbra is kételkedsz, majd vegyél másfajta tesztet is a One step-en kívül.

2012. febr. 24. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Meg hiába 10-es van ráírva szerintem hétfőn lenne értelme tesztelni. Akár ha éjszaka kimész pisilni, akár reggel, (tudod, ha nem iszol éjjel semmit, akkor azért tud a reggeli vizeletbe is koncentrálódni a hcg) nekem nem számított, hogy éjjel vagy reggel teszteltem, a pozitív az pozitív volt. Szurkolok, hogy hétfőig jól bírd a parát :-)

Két piros csíkot kívánok. Előzó voltam.

2012. febr. 24. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Na, mi újság :-)
2012. febr. 27. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Hasonló cipőben járok. Időn túl lett pozitív a tesztem, orvosnál már voltam, van szívhang is, de fiatalabbnak mondta a terhességet. Arra nem találtam választ, ha időn túl jött ki a pozitív eredmény, az utalhat-e arra, hogy később fogant a baba? Köszönöm, ha valaki válaszol.
2022. júl. 19. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!