Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lányok, van itt valaki aki...

Lányok, van itt valaki aki 21-ére vagy környékére nem várja? Könyörgöm, valaki "fogja meg a kezem", mert meghülyülök!?

Figyelt kérdés

Egyszerűen megőrülök ettől a várakozástól.És bár már nem vagyok se 20 éves /36 vagyok/ és van is már 3 fiam,valamiért kezdek kikelni önmagamból.Az előző terhességeimnél soha meg sem fordult a fejembe se tesztelgetni,se magamat figyelgetni.Most még nem teszteltem,és nem is szeretnék még,de nagyon nehéz megállni... :)

Tüneteim:

Hát azok vannak dögivel...

Szurkál a hasam,hányingerem van,szédülök,és minden más is a tarsolyomban van már...

Persze tudom,hogy ezek még nem lehetnek valós tünetek,de olyan szinten vágyom erre az állapotra,hogy azt szavakkal le sem tudom írni.

A Páromnak nem merem még csak megemlíteni se,mert Ő még talán jobban szeretné még nálam is.

Van így még alaki?

Ugye nem vagyok egyedül?


2012. aug. 12. 16:10
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 23-ra nem várom. Háát mit mondjak, én se nagyon bírok magammal, pedig már van egy 21 hós kisfiam. :-)

Ez az első próbálkozós hónapunk. A kisfiam az első hónapban összejött, de előtte volt egy ikerterhességem -20 hetesen elvesztettem őket :-(- ők a 4. hónapban jöttek össze. Jó lenne, ha minél hamarabb terhes lennék. Ovutesztelek, hőmérőzök, meg minden. :-)

Próbálom elterelni a figyelmemet, de nem nagyon megy! :-))

2012. aug. 13. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Ugyanígy voltam mint Te 37 éves vagyok tavaly a 23 héten elvesztettük a babánkat, van már két lányunk, iszonyatosan vágytam már, hogy terhes legyek, izgultam minden hónapban, kerestem a miérteket, hogyhogy nem jön össze mikor az előzők szinte elsőre összejöttek. Aztán a türelem meghozta a gyümölcsêt 8+4 hetes vagyok:) azon paráztam, hogy megöregszem és már nem lehet, meg mindenféle rossz gondolatok....hát tudom mit érzel, most is izgulok, hogy minden rendben legyen, szinte rettegek. Nekem már a középidő előttől nagyon fájt a mellem ez azóta sem múlt el, a nem várt előtti naptól iszonyatos hányinger gyötört és görcsölt nagyon a hasam ezért nem is teszteltem mert biztos voltam benne, hogy meg fog jönni....aztán 5 nap múlva csodás kétcsíkos teszem lett:) szorítok neked!
2012. aug. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Annyira jó,hogy nem csak én vagyok ezzel így.

36 évesen az ember már azt gondolná,hogy sokkal,de sokkal megfontoltabb,tudatosabb,de úgy tűnik mégsem... :)

Pedig én voltam mindig aki hangoztatta a barátainak,hogy ne tesztelj,ne görcsölj rá,stb... És most tessék! Ugyan azt csinálom, csak azzal a különbséggel,hogy én nem bírtam magammal és teszteltem egyet reggel... :o)

Természetesen negatív,illetve volt halvány csík ami elmosódott és el is tűnt...

De nem is tudom,hogy mit vártam...


Kedves 9-es Miért görcsölök ezen? Mert mindennél jobban szeretnék egy kisbabót.Csak ezért.

És igen van 3 gyerköcöm,de ez nem egyenesen arányos azzal,hogy többé nem vágyom rá...


10-es Te mikorra nem várod? Sajnos nálunk most uborkaszezon van,nem tudok belefeletkezni a munkába. :(

Mióta próbálkoztok?


11-es Nagyon szurkolok Neked!


12-es Nagyon kedves vagy!:)

Remélem én is így leszek majd. :) Vigyázz magadra és nem lesz semmi baj!

Viszont igen,nekem is ez a parám,hogy megöregszem...

Nem mindegy,hogy 19 évesen vagy 23 évesen,vagy 36 évesen szül az ember lánya... És igen,én is félek,félek,hogy már nem fog sikerülni,hogy kicsúsztam az időből... :(

Szurkolok Neked én is,nagyon! :)

2012. aug. 13. 22:41
 14/15 anonim ***** válasza:

12-es vagyok

A jónást próbáltad? Mi hónapokig az ovu teszt szerint voltunk együtt, aztán csináltattam Jónás naptárt és a mensi utáni Jónás napon lettem terhes én annak jobban hiszek mint a hivatalos ovu időnek, lehet a mi korunkban az hatásosabb:)

2012. aug. 13. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Még csak középidőben vagyok,28 körülre nem várom,szóval nekem még van időm:)

Áprilisban volt a 2.missed,múlt hónap óta óvatosan próbálkozunk.

(vagyis per pill kicsit úgy érzem,hogy én akarom jobban,párom mintha kicsit leblokkolt volna,kikészítette az,hogy engem kikészített a két missed)


/10-es/

2012. aug. 14. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!