Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja május 30-ra,...

Ki nem várja május 30-ra, vagy környékére?

Figyelt kérdés

Én nagyon nem várom, de semmi tünetem nincs, kicsit el is vagyok keseredve, hogy semmi nincs.

Ti hogy érzitek magatokat?


2012. máj. 24. 19:44
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

Én nem várnám,de sajnos nagyon beteg voltam ebben a hónapban a peteérés körüli időszakban,így mi most sajnos biztos lecsúsztunk róla. Bár ez a betegség most csak kifogás, hogy nyugtassam magam,mert ez már a sokadik hónap, hogy hiába próbálkozunk.

De nektek drukkolok!!!

2012. máj. 24. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Szia!én 2ára nem várom!nagyon izgulok már :) ez a második hónapunk, h próbálkozunk!nagyon várjuk már a kis angyalkánkat :) nekem sincs semmi tünetem, néha van mindjárt megjön érzés, de ennyi!
2012. máj. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:

csatlakoznék.

10.hónapnál járunk és semmi tünetem nincsen.


kedves kérdező,neked hányadik hónap?

2012. máj. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Én 31-re nem várom. 2. próbálkozós hónapunk. :)Semmit sem érzek. Nem tudom ez jó vagy sem, eddig ha éreztem valamit az nem jött be. :)
2012. máj. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
mi másfél éve várjuk.énis 30-ra nem várom,de már nem bízom semmiben.nektek drukkolok.
2012. máj. 24. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
csatlakozom az utolsóhoz, mi is másfél éve próbálkozunk, és én sem hiszek már a csodákban :(
2012. máj. 25. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Én 31-re nem várom és mi is 2 hónapja vágtunk bele a babaprojektbe :) Tünetem nem igazán van,de próbálok nem rá koncentrálni,mert a múlt hónapban már minden "tünetem" előjött :)) Sok sikert mindenkinek!
2012. máj. 25. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Szia.Én 29-re nem várom.Nekem annyi volt,h 23-án volt egy icurka vér és azóta semmi.Bízok benne,de nem fűzök hozzá sok reményt.Drukkolok mindenkinek aki még próbálkozik.
2012. máj. 25. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Én is 29-re nem várom. A mellem kicsit érzékenyebb, de ez szokásos tünet. Hol erősebben, hol kevésbé érzékeny mensi előtt. Ez a harmadik próbálkozós hónapunk. Sajnos az ismerőseimből kiindulva nem olyan könnyen jön a baba, így 8-10 hónap előtt nem is nagyon reménykedem. Aztán majd kiderül, hogy a szerencsések közé tartozom e. (De azért mindig reménykedek, hogy nem jön meg : D )
2012. máj. 25. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Nem tudom beleférek-e a 30-a környékébe,de én 26-ra nem várom,vagyis holnapra! Csak a megszokott mensi előtti tüneteim vannak,szédülés hényinger,hasmenés,mellfeszülés duzzadás,petefészek szúrka,és a méhem néha húzódik,mintha puffafdna,de ezek mind elő szoktak jönni egy-egy ciklusban,de nem egyszerre! Most minden van együtt,de ezek nem jelek,csak a megszokott dolgok! :) Majd kiderül holnap,29 napnál még nem volt hosszabb a ciklusom,szóval ha holnap sem,és vasárnap sem esik le a hőm,akkor kezdek reménykedni,addig nem! :) Ja,és a görbém:


[link]

2012. máj. 25. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!