Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja május 30-ra,...

Ki nem várja május 30-ra, vagy környékére?

Figyelt kérdés

Én nagyon nem várom, de semmi tünetem nincs, kicsit el is vagyok keseredve, hogy semmi nincs.

Ti hogy érzitek magatokat?


2012. máj. 24. 19:44
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Huuu, örülök hogy ennyien írtatok!!! Mi 7 hónapja próbálkozunk és sajnos volt egy méhenkívüli terhességem közben és borzasztóan izgulok meg ideges vagyok hogy mi lesz:) Próbálok csak jóra gondolni!!!! De ezek a napok soha nem akarnak eltelni.

Nagyon szurkolok mindannyiónknak!!!!!

Ha gondoljátok majd írjatok nyugodtan kinek hogy alakulnak a dolgok:))) Én is fogok!

2012. máj. 25. 20:25
 12/23 A kérdező kommentje:
Fel a fejjel mindenkinek!!!! Remélem hamarosan ellátogat már felénk is a gólya:))
2012. máj. 25. 20:27
 13/23 anonim ***** válasza:
Kisvuk mi a helyzet?
2012. máj. 26. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Hogy vagytok? Van valami változás veletek?

Kisvuk?

Nekem teljesen olyan érzésem van mintha meg akarna jönni fáj a hasam meg a cicim is:( meg volt egy kis rózsaszínes utána barnás folyásom. De nagyon remélem nemjön meg.

Ti mikor teszteltek?

2012. máj. 28. 09:58
 15/23 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Én nem érzek semmi különöset. A mellem még érzékeny és néha görcsöl egy nagyon picit a hasam. Ebből arra következtetek, hogy holnap reggelre megszűnik a mellfájdalom és megjön.


9-es

2012. máj. 28. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Sajnos nekem ma megjött hamarabb mint kellett volna:(

De nektek még szurkolok!!!

2012. máj. 28. 15:48
 17/23 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

27-én megjött nekem is!

Úgyhogy jöhet egy újabb próbálkozós hónap! :)

2012. máj. 29. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
4-es vagyok. Nekem még egyenlőre semmi, bár van még 2 napom. A hőm mély zuhanásba kezdett, szóval hamarosan én is csatlakozom a megjövős társasághoz! :( A többieknek megy a drukk ezerrel! :D
2012. máj. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Ez tök érdekes,nekem mensi előtt 1-2 nappal mindig feljebb megy a hőm,36,9-re,aztán mensi napján lesz 36,7! Akkor már tudom,hogy aznap tuti megjön!
2012. máj. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Nekem is megjött. Kezdődhet az újabb hónap.

Valakinek sikerült? Vagy ez egy ilyen hónap volt?


9-es

2012. jún. 1. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!