Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lányok, van itt valaki aki...

Lányok, van itt valaki aki 21-ére vagy környékére nem várja? Könyörgöm, valaki "fogja meg a kezem", mert meghülyülök!?

Figyelt kérdés

Egyszerűen megőrülök ettől a várakozástól.És bár már nem vagyok se 20 éves /36 vagyok/ és van is már 3 fiam,valamiért kezdek kikelni önmagamból.Az előző terhességeimnél soha meg sem fordult a fejembe se tesztelgetni,se magamat figyelgetni.Most még nem teszteltem,és nem is szeretnék még,de nagyon nehéz megállni... :)

Tüneteim:

Hát azok vannak dögivel...

Szurkál a hasam,hányingerem van,szédülök,és minden más is a tarsolyomban van már...

Persze tudom,hogy ezek még nem lehetnek valós tünetek,de olyan szinten vágyom erre az állapotra,hogy azt szavakkal le sem tudom írni.

A Páromnak nem merem még csak megemlíteni se,mert Ő még talán jobban szeretné még nálam is.

Van így még alaki?

Ugye nem vagyok egyedül?


2012. aug. 12. 16:10
1 2
 1/15 avellana ***** válasza:

Szia! Bocsánat, jómagam nem vagyok ilyen helyzetben, de ha úgy érzed, miért nem csinálsz egy tesztet? Vagy (szükségszerűen) kettőt?

Ha nagyon szeretnéd, akkor sok sikert - és ha van, akkor gratulálok! :)

2012. aug. 12. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

en kb 19re nem varom, az ejjel szedulesre ebredtem, pont mint 6 honappal ezelot a terhesseg kezdeten, de az a baba nem maradt meg sajna. Most is ugy gondolom osszejott ebbol az egy okbol, mert ilyen csak akkor es most volt, meg masnaposan:))) de az most ki van csukva :)

Meglatjuk mi lesz , varakozzunk egyutt, mikor tesztelsz majd?

2012. aug. 12. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Sziasztok! :)

Kedves első:

Sajnos túl korai lenne még tesztelni...:(

Nem akarom magam feleslegesen csalódásnak kitenni.


Második:

Örülök,hogy írtál.:)

Tavaly nekem is volt egy vetélésem 14 hetesen. :(

Lehet ezért is vagyok ennyire ki..

Nem tudom még mikor tesztelek,szívem szerint már most csinálnék egyet,de felesleges lenne.

Talán majd csütörtök,péntek körül...

Közben rájöttem,hogy egy hónappal elnéztem,nem 21-e hanem 18-a a nemvárt napja. :)

Nyertem 2 napot. :)

2012. aug. 12. 17:39
 4/15 anonim ***** válasza:
Én kb 20-ra nem várom,tüneteim nekem is vannak de még ez az első épróbálkozós hónapunk.
2012. aug. 12. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Szia Reni!

Te mit érzel,milyen tüneteid vannak?Mikor tesztelsz majd?

2012. aug. 12. 17:56
 6/15 A kérdező kommentje:
Bocsánat a sok kérdésért,de olyan jó,hogy nem vagyok egyedül... :o)
2012. aug. 12. 17:57
 7/15 anonim ***** válasza:
Próbálj meg nem görcsölni rajta, tudom, hogy nehéz, és is jártam hasonló cipőben, és most 6 hetes terhes vagyok. Amíg nem jött össze a baba, én is produkáltam mindenféle tünetet, amik még koraiak lettek volna. Várd meg a 18.-at, és ha nem jön meg irány a gyógyszertár. nagyon drukkolok, és ne stresszelj, úgy sokkal nehezebben fog összejönni!
2012. aug. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Igen tudom,illetve az agyam tudja,de a lelkem erősebb és sajnos engedtem neki. Már 3 napja minden szabadidőmet itt töltöm és olvasgatom a hasonló sztorikat...

Persze nem találok megoldást az idő előretekerésére,de legalább leköt. :)

2012. aug. 12. 19:13
 9/15 anonim ***** válasza:

Miért görcsölsz ezen?

Ha sikerül, sikerül ha nem nem.

Van 3 gyereked már, miért nem ők az elsők?

2012. aug. 13. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező,

én 37 vagyok,2 nagy gyerekem van és ugyanazt csinálom,mint Te:)

volt két vetélésem az elmúlt egy évben,én is olvasgatok itt,meg képes vagyok már a 6. dpo-tól tesztelni,naponta.

Szóval gigagáz.:)

Nekem most az a "mázlim",hogy ki se látszom a munkából,így csak ritkán jut eszembe a dolog./oké,azért tudom,h.kb.most ovulálok,és van egy rakat vaterás tesztem is otthon:)/

amit végülis mondani akarok,hogy nekem csak az segít,ha valami mással foglalom le az agyamat,úgy a nap 24 órájában:)

2012. aug. 13. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!