Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki az aki 13-a környékére nem...

Ki az aki 13-a környékére nem várja?

Figyelt kérdés

2012. aug. 10. 11:10
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
neked van valami változás. ha csináltál tesztet akkor írd le, h mi lett:) szorítok neked!!!
2012. aug. 14. 08:18
 12/20 anonim ***** válasza:
második vagyok! Tegnap és ma pozit teszteltem
2012. aug. 14. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

gratulálok utolsó!!!! tiszta szívből kívánom - így ismeretlenül is, hogy minden a legnagyobb rendben legyen veletek! :-)

kérdező: nekem ma van a 28-ik napom, reggel teszteltem, de negatív lett, annyira nem lepődtem meg ezen, mert előzőleg fáradtság, cicifájás volt rendesen, most meg semmi az égvilágon, várok még pár napot, ha addig sem jön meg, csinálok még egy tesztet, ha az is negatív és még mindig nem jön meg, akkor majd azért aggódni fogok egy kicsit, hogy mi lehet a gond... remélem nem kell orvoshoz mennem...

2012. aug. 14. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
bocsánat kérdező, kicsit hamarabb ment el a válasz, nálad mi helyzet??? nagyon drukkolok, hogy +++++ legyél!!! :-)
2012. aug. 14. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

én ma a 29. napon járok. még nem teszteltem. Köszönöm szépen. Én is drukkolok neked!!


Gratulálok, hogy pozitív lett, remélem nekem is az lesz. Sok boldogságot a babához:)

2012. aug. 15. 13:50
 16/20 A kérdező kommentje:
késik már 3 napja, még nem teszteltem, ma éreztem kicsit, hogy fáj a hasam, de sztem az a mászkálástól meg takarítástól fájt
2012. aug. 15. 13:51
 17/20 anonim ***** válasza:

13-14-es vagyok, szóval nekem megjött még kedden délutánra, de örültem neki, mert napra pontosan tartotta a 28 napot, így legalább nem kell aggódnom, hogy a vetélés után lett-e valami probléma. most pedig várom a következő pé-t, ami elméletileg 27-én lesz és remélem a legjobbakat! :-)

kérdező, te hogy vagy?

2012. aug. 16. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Remelem a legjobbakat nektek. Nem jott meg meg. Hnap szeretnek egy patikaba eljutni es tesztet venni. Remelem pozitiv lesz majd:)
2012. aug. 16. 19:31
 19/20 anonim ***** válasza:
szorítok, hogy így legyen! :-) majd írd meg, hogy mi lett az eredmény!
2012. aug. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Teszt negativ lett es ma egy nagyon kicsit barnaztam
2012. aug. 18. 09:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!