Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja a mensit holnapra...

Ki nem várja a mensit holnapra vagy a hétvége környékére?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Én holnapra nem várom vagy utána levő bármelyik nap is megjöhet, max. 26-án! Ki van még így ezzel? Mit éreztek, mik a tünetek? Nekem néha-néha van egy kevés mennyiségű vérfolt, a törlésnél, de ez inkább reggel volt 1-szer azóta nincs. A melleim a napokban nagyon fájtak, de most már annyira nem fáj, csak kicsit érzem még. A hőm ma is még 36,9 volt. Ennek ellenére úgy érzem, holnap mensire ébredek. :(((
2010. dec. 22. 16:29
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
én 26-ra nem várom, és reménykedem. nőttek a cicijeim, el vannak sötétedve a bimbóudvarok, fémes íz volt ma egész nap a számban, és fehér krémes folyásom van. a hőm is tőlem szokatlanul magas. reggel nagyon érzékenyek voltak a melleim, de napközben elmúlt. szorítok neked!!
2010. dec. 22. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Kedves első!

Én is szorítok neked! Én még amit érzek, hogy néha enyhén bele-bele szúrkál a derekamba, biztos ez is mensi előjel. Nekem sajnos már elmúlt az a krémes folyás, de kb. 2 nappal ezelőtt szokatlanul sok krémes folyást tapasztaltam a bugyimon, de ez már nincs, most inkább átlátszós vizes ha felnyúlok...:(

2010. dec. 22. 16:34
 3/18 anonim ***** válasza:

szia!

első vagyok. nem beágyazódás miatt volt a vérfolt? nekem is kegyetlenül szurkált az elmúlt napokban az alhasamba, néha fel is szisszentem, hogy elég lesz már. viszont a hőd elég magasan van, az jó jel. szorítok! és köszi, hogy szorítasz! :9

2010. dec. 22. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Igen, a hőm valóban magas, ennél kicsivel kevesebb szokott lenni már ilyenkor. Nem hiszem, hogy beágyazódás, mert nálam így szokott elkezdődni a mensi, úgyhogy minden jel arra mutat sajnos, hogy ez mensi lesz. :( Amúgy meg olyat még nem hallottam, hogy valakinek ilyen átlátszós vizes és egyben kissé néha zavaros a folyása és terhes...szóval ez mensi lesz. Nem beszélve arról hogy néha érzek ilyen bugyborékolást is, ez is mensi tünet...:(((
2010. dec. 22. 16:40
 5/18 anonim ***** válasza:
sajnálom :( de hátha! ha nem jön meg, tesztelj mindenképp!! sok szerencsét!
2010. dec. 22. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

hajhó! Én holnapra nem vártam,vagyis holnap lenne a 28.nap,de nem fog megjönni mert 22 napon már pozit teszteltem, azóta már brutál beerősödött. amúgy mindjártmegjön érzés nomrális,nekem most is van,előző babámnál is volt...

drukkolok!

2010. dec. 22. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Kedves 16:43-as! Gratulálok Neked!

És te nem érzel bugyborékolást néha? Folyásod milyen, ha felnyúlsz? Nekem már tuti mensi lesz ez, ha átlátszós vizes néha kissé zavaros a felnyúláskor?? Nekem nincs megjön érzésem, úgy érzem, hogy nem fog megjönni (mert semmilyen megjön érzésem nincs). De ennek ellenére biztos megjön, csak nem érzem a megjövetelét egyáltalán...

2010. dec. 22. 16:46
 8/18 anonim ***** válasza:
22 nap?? gratula!
2010. dec. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Sziasztok! én 24-től 26-ig nem várom, na meg utána sem.

De kevés alkalom volt ebben a hónapban akciózni :(

Mens előtti tüneteim: idegesség, nyugtalanság.

A mellbizsergést és a fehéres, kocsonyás wc papíron talált folyást (1x volt és kevés) nem tudom, hova tegyem. Mármint hova soroljam be :D

DE én sem bízom most sikerben. Azért hajrá, írjatok majd!!

2010. dec. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Úgy látom itt gyülekeznek a pesszimisták! Csatlakozom! 15. dpo-n vagyok. Nem teszteltem még. Várok mert nem bízok a sikerben. Csak ovu után tudtunk együtt lenni (nameg előtte 5 nappal volt akció) Ciklusom rendszertelen, így belefér még a késés... Azért hátha-hátha lányok!
2010. dec. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!