Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja a mensit holnapra...

Ki nem várja a mensit holnapra vagy a hétvége környékére?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Én holnapra nem várom vagy utána levő bármelyik nap is megjöhet, max. 26-án! Ki van még így ezzel? Mit éreztek, mik a tünetek? Nekem néha-néha van egy kevés mennyiségű vérfolt, a törlésnél, de ez inkább reggel volt 1-szer azóta nincs. A melleim a napokban nagyon fájtak, de most már annyira nem fáj, csak kicsit érzem még. A hőm ma is még 36,9 volt. Ennek ellenére úgy érzem, holnap mensire ébredek. :(((
2010. dec. 22. 16:29
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

22 cn es pozis vagyok :)

hát inkább már nem nyúlkálok! :) de ami kijön,mert bőven kijön az sűtű krémes fehér! (bocsánat,de betétre "száradva" sárgás) hasam fájdogál, cicim nem...

2010. dec. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
én 27-29-re nem várom. nekem is magasabb a hőm,mint szokott,és az ovu mikroszkóp 4 napja reggel páfrányos!!! Várok,és reménykedek!
2010. dec. 23. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

"15. dpo-n vagyok.."

"22 cn-es.."

Ezek mit jelentenek?

Én holnaptól nem várom (már írtam), de bekaptam egy kis torokgyulladást, szóval nem tudom.. :S

Lázas szerencsére nem vagyok, csak hőemelkedésem van.

Boldog karácsonyt!

Írjatok :)

2010. dec. 23. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

dpo=day past ovulation=ovuláció utáni napok

cn=ciklusnap

2010. dec. 23. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Nem tudom mi van velem, én azt hittem ma kora reggel, hogy megjött, mert volt egy nagyon enyhe vérzésem, hogy tampont is raktam be, de hamar elmúlt és semmi görcsöm nem volt és most sincs. A vérzésem azóta megállt, nem vérzek. A hőm maradt még magasan, ami ugye bíztató baba szempontjából...Ha holnap leesik a hőm, abból tudni fogom, hogy ez mensi, (hiába is ilyen rettentő kevéske), de ha nem esik le még holnap se, akkor kezdek picit reménykedni...Szóval most nem tudom mivan, hogy ez most mensi vagy nem??? Mert nem szokott ilyen kevés lenni, hogy 1 tampon és hirtelen leáll!!! Na meg semmi görcs abszolút! Hőm: 36,8 ma. Az alaphőm kb. 36,5 körül van...

Majd ha lesz rá alkalmam, megírom, hogy mi van velem, de holnap lehet nem lesz időm feljönni, mert elutazunk!

Igen, én is pesszimista vagyok és úgy gondolom, hogy na holnapra biztos leesik már a hőm, ebből tudni fogom, hogy ez mensi volt ez a kevéske vér...

2010. dec. 23. 10:35
 16/18 anonim ***** válasza:

Sziasztok, szia kedves kérdező!

Mi újság nálatok? Én nem várom 24-26-ig, + utána sem. Még semmi, de szerintem a nátha miatt késik.

Prem. tünetek közül az idegesség, feszültség elmúlt, 2 napja pedig gyakrabban járok wc-re (éééértitek.. :D ,ami pedig a mens. ideje alatt jellemző.

Drukkolok nektek, de magammal szemben még pesszimista vagyok, legalábbis ebben a hónapban..

2010. dec. 25. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

Mi a helyzet veletek? Van akinek nem jött meg?

Nekem volt egy kis vérzésem csütörtökön és pénteken még kevesebb (ilyen kevés még nem volt), nem volt egyáltalán görcsöm sem és az egészben az a furcsa, hogy a HŐM NEM ESETT LE AZÓTA SEM! Más tünet nincs, csak kicsit fura a hasim...fogalmam sincs most mi van. Nem-e valami hormonzavar, de furcsa nekem, hogy a hőm nem esett még mindig le, pedig már 2 napja elmúlt az a kevéske vérzésem is...ilyen még nem volt, ez új nekem. Biztos valami hormonzavar...De ha péntekig nem fog esni a hőm, akkor abban az esetben megpróbálkozom egy terhességi teszttel...de szokás szerint úgyis negatív lesz...majd jelentkezem, esett-e a hőm...

2010. dec. 26. 19:28
 18/18 A kérdező kommentje:

Na én most már nem reménykedem: 36,5-re leesett a hőm ma reggelre...

:(

2010. dec. 27. 11:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!