Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 20 éves vagyok és nagyon...

20 éves vagyok és nagyon szeretnék babát a párommal, rajta is vagyunk az ügyön. Túl korai lenne még a terhességhez?

Figyelt kérdés
Mindenképpen meg akartuk várni, amég legalább egyetemista leszek, hiszen azt egy év halasztással is be tudom fejezni. Mindketten nagyon babamániásak vagyunk. Én kicsit tartok az emberek kritikájától, hogy majd furcsán néznek rám, hogy milyen fiatalon... (Párom 27) Félek attól, hogy más emberek ezért elítélnének. A döntésemen azonban nem szándékozok változtatni, csak a véleményetekre vagyok kiváncsi. Ha most teherbeesnék kb. 21 évesen szülnék. Ez nagyon korainak számít? Vagy csak ez a karrierista világ teszi korainak...
2008. máj. 8. 13:10
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
ha érzelmileg és anyagilag is készen álltok szerintem nem korai.
2008. máj. 8. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%
Ha tudtam volna, milyen jó anyának lenni, még korábban szülök! 25 volam. A rosszindulatú gyökerekkel ne foglalkozz, vannak bőven, de olyan boldog leszel, hogy észre sem veszed őket!
2008. máj. 8. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
Érzelmileg biztosan. Csak ez az egy zavart, hogy mit szólnak majd hozzá, főleg család, azt tudom,hogy támogatnának, csak nem mindegy hogy legbelűl tényleg örülnek-e. Anyagilag is készen állunk. Pontosabban úgy fogalmazok, hogy a Páromnak biztos állása van, lakás már majdnem kész. :-) Köszönöm a válaszod!
2008. máj. 8. 13:17
 4/29 anonim ***** válasza:
100%

Én egész fiatalon szerettem volna már babócát. 19 évesen jött az érzés, csak nem volt partner hozzá. Azóta van párom 23 éves vagyok, és 10 hetes. Ez a ti döntésetek kell hogy legyen, ne foglalkozz mások véleményével. Ez a világ nagyon változik, és ha mindenki másra hallgatna, nem lenne soha előre lépés. Szerintem nyugodtan vállaljatok be babát, ha nagyon szeretnétek. Nagyon szorítok. Ne legyenek kétségeid. Ha mindig azt néznénk, hogy hol vagyunk, mennyit keresünk, soha nem lenne babánk. Nehéz az élet, de egy baba ok mindent megváltoztat bennünk. És hidd el, ha kiderül, hogy babás vagy, senki nem fog elítélni ezért.

Sok sikert nektek.

Csak bátran...

10 hetes kismama

2008. máj. 8. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Szerintem, ha a körülmények adottak, akkor ne foglalkozz mások véleményével. Ha ti készen álltok, mi kell még? A karrierizmus miatt tűnhet számodra maximum korainak, anyukám 22 volt, mikor engem szült, én 26 évesen most várok babát, de a te korodban is úgy éreztem, boldogan vállalnám :-)De ehhez kellett a férjem, hogy őt megtaláljam és ő az akivel boldogan készülünk a babára.
2008. máj. 8. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%
én most 27éves vagyok, az első babámat várjuk.anyunak ennyi idősen már megvoltunk mindhárman (és én vagyok a egkisebb)és örülök, hogy ilyen fiatal anyukám van:D
2008. máj. 8. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%
(és én vagyok a legkisebb)
2008. máj. 8. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
Nagyon jó olvasni amiket írtok! Egészen eloszlatják azt a maradék kis nevezzük kétségnek, szóval azt amit írtam, amitől tartok. Köszönöm tényleg! És gratula a Babához! :-)
2008. máj. 8. 13:22
 9/29 anonim ***** válasza:
100%

Ja, és még valami! Az én szüleim nem igazán örültek a páromnak, 38 éves! Ez már önmagában elgondolkodtató volt. És amikor megtudták, hogy babát várok tőle, őszintén örültek neki, és nagyon boldogok. Azóta csak a baba a téma, meg az, hogy a párom milyen rendes ember:-)

Szerintem a szüleid ne akarják a te életedet élni.

Nekem ebből sikerült kitörnöm És elfogadják a döntéseimet, felfogták hogy felnőttem.

2008. máj. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%
szia..én 17 voltam amikor szültem...na az korai..de nem bántam meg..boldog vagyok.most 21 vagyok és 8 hetes terhes..ha minden adott akkor hajtsatok rá az ügyre..sok sikert és sok boldogságot..amikor én voltam terhes senki nem szolt meg.-és az hogy mit gondoltak az nem érdekelt..hisz az a fontos hogy ti mit éreztek.ti nevelitek fel a babyt és nem mások.
2008. máj. 8. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!