Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek 14.8 x 9.2 mm...

Szerintetek 14.8 x 9.2 mm petezsák és 2. 0 x 2.5 mm nem nagy egy 5+2 hetes terhességhez?

Figyelt kérdés
Babát még nem láttam aggódok, hogy olyan nagy a petezsák a terhességhez képest:(
2011. nov. 9. 13:37
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
a 2.0 x 2.5 mm az a szikhólyag mérete akar leni csak lemaradt bocsi
2011. nov. 9. 13:37
 2/11 A kérdező kommentje:
utolsó menszi október 2 és csak egy nap voltunk együtt az pedig október 13.a volt
2011. nov. 9. 13:47
 3/11 anonim ***** válasza:

Gondolom visszahívott a doki...!?

Az meg jó,hogy már van szikhólyag is!

Nyugi, ott lesz a baba!! :DD

Nekem is ekkora volt a petezsák ennyi hetesen!

Gratula!

2011. nov. 9. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Minden rendben lesz, ne aggódj Drága Niki!!! :)


Jó helyen van a Babád és csodaszép 9 hónap elé nézel!!!


Csak pozitívan!!!!! :)


Puszillak!!! :)

2011. nov. 9. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm csak hát aggódok:)

Igen visza hivott a doki jövö hétre de sok helyen kisebb petezsákot olvastam vagy ha ekkora volt volt már baba is

Majd megirom mi volt a dokinál:)

2011. nov. 9. 18:38
 6/11 A kérdező kommentje:
14:19 titokzatos író fórum társ:)Szabad tudni ki vagy?:)
2011. nov. 9. 19:00
 7/11 anonim ***** válasza:

14:19-es vagyok, Dia! :)

Már nem vagyok a Hoxán aktív fórumozó. Amikor írogattam rendszeresen, nem tudtam egyáltalán másra terelni a gondolataimat, mindig csak a Babán kattogtam! Így nyáron úgy döntöttem csendben maradok. :) Bár még most sincs Bébike, de már nem csak erre gondolok és ez jó! :)

Viszont van pár lány (közöttük Te is) akit nagyon megszerettem és nyomon követem a Velük történteket!! Nagyon örültem a ++++ tesztednek!!!!!!!!!!! :)


És tényleg lazíts!! Ezúttal minden rendben lesz!!!! Júliusban megszületik a Ti Drága Babátok!!! Nagyon megérdemled a boldogságot!!!!!


Puszillak!!!!

2011. nov. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Bocsi de esetleg egy nevet mondanál mert igy nem tudom ki vagy és jól lenne tudni?esetleg te léptél ki magadtól a fórumról pár hete?

De ha lesz baba gondolom jösz vissza:))))

2011. nov. 9. 19:51
 9/11 anonim ***** válasza:
Szurkolok,a teszted pozitív lett?
2011. nov. 11. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Persze azért voltam dokinál:)
2011. nov. 11. 16:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!