Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lefeküdtem a barátnőmmel de...

Lefeküdtem a barátnőmmel de nem vettük ki a gumit mikor elmentem és bekerült neki de ebben a hónapban már bevette az eseti tablettát mit lehet most csinálni, mennyi az esélye hogy terhes lehet?

Figyelt kérdés
2009. júl. 19. 11:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha gumi volt rajtad és nem volt lukas akkor nem lesz terhes a barátnőd. Azért van a gumi hogy védjen.Mi is így védekeztünk és sose lettem terhes pedig az én barátom se vette ki egyből.
2009. júl. 19. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha rajtad volt a gumi amikor elélveztél, akkor nem lehet gond. De miért kockáztattok ennyire? Védekezzetek rendesen, és rendszeresen, úgy nem lehet gond :-)
2009. júl. 19. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Óvszerrel védekeztetek, aminek az a feladata hogy megvédjen a nemkívánt terhességtől. Amikor elmész, célszerű minnél hamarabb kihúzni a hüvelyből a péniszed, mert már " lankadsz " és könnyen lecsúszhat az óvszer. Ha normálisan alkalmaztátok, ahogyan kell, nem lehet gond! De ha már ebben a hónapban vett be 72 órás tablettát, nem védekeztek valami felelőségteljesen... Figyeljetek oda jobban! Ne játszatok a tűzzel, nem éri meg ennyi idősen!!! :)

2009. júl. 19. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az esemény utáni tabletta egy lórúgás, a barátnődnek nem kéne azt szednie normális védekezés helyett, ki tudja, mi baja lesz tőle. Keressetek más módot.
2009. júl. 19. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Utolsó előtti vagyok. Ezt a " nem vettük ki a gumit, mikor elmentem és bekerült neki " úgy érted, hogy a barátnődben maradt az óvszer?
2009. júl. 19. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem menjen el a barátnőd dokihoz és irasson fel magának fogamzásgátlót.. akkor nem kell az ilyen balesetektől parázni..
2009. júl. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
az utolsó vagyok.. megint.. amúgy ha benne maradt mármint az óvszer akkor tényleg kéne esemény utáni szerintem.. ha felboritja ha nem..
2009. júl. 19. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!