Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nagyon félek, lehet hogy...

Nagyon félek, lehet hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

fogamzásgátlót szedek, másfél hete volt meg a vérzésem (de szokatlanul sokáig tartott 10 napig) pár napja minden nap hányingerem van (főként estére), egyszer hánytam is. szédülök, rettenetesen fáradt vagyok, egész nap nem bírok csinálni semmit. most elég erősen görcsölök, olyan érzésem van, mintha mindjárt megjönne. hétfőn első dolgom lesz, hogy veszek egy tesztet, de addig is meg fogok őrülni, ebben a kétségben.


ha nem terhesség, akkor mi állhat emögött?


2012. aug. 4. 10:27
 1/10 anonim válasza:
beteg lehetsz, most elég sok embernek megy a hasa és van hányingere, valószínűleg stresszelsz is emiatt, nem akarsz terhes lenni. ha szeded rendesen és nem hánytad ki a szemeket akkor nincs semmi baj, csak nagyon aggódsz.
2012. aug. 4. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
köszönöm, remélem igazad lesz :(
2012. aug. 4. 10:33
 3/10 anonim ***** válasza:
Az is lehet hogy nem a megfelelő gyógyszert kaptad, vagy nem birod, vannak ilyenek. De valószínűbb a betegség. Ha negatívat tesztelsz és nem múlik mennyj vissza a nődokihoz. Amugy este szoktad bevenni a gyógyszert, mrt pont a mellékhatások miatt este kell bevenni. De ha ez mellékhatás lenne akkor mindenképp orvos, ez nem jó.
2012. aug. 4. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

előbbi vok. Tapasztalatból mondtam, én az első gyógyszertől 3 hónapig igy voltam, mondjuk nem hánytam de rengetegszer voltam a határán, és a vécé mellett miatta.

Az akkori nőgyógyászom nem akart másikat kiirni mondván idővel majd elmulnak..igen. Mikor másikhoz mentem akkor elmult:)(mert kiirt másik fajtát)

2012. aug. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

hát lehet hogy már tényleg nem jó, mert cypromixet szedek már másfél éve, ami nem is fogamzásgátló, és csak fél évig lehetne szedni, én is kértem már, hogy cseréljük le, de azt mondta a doki, hogy szedjem nyugodtan.

2 hét múlva esedékes a gyógyszeríratás, biztos, hogy másikat fogok kérni.


VISZONT ha már tényleg nem jó nekem, akkor az is benne van a pakliban, hogy már nem véd, és terhes vagyok (:(:


istenem ne add.

2012. aug. 4. 13:58
 6/10 anonim ***** válasza:
Na de ha nem is fogamzásgátlót szedsz az mér' védene? Nem értem...
2012. aug. 4. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

JA és ha mégis terhes vagy add nekem:) nekem jól jönne.

De most komolyan szerintem nem agy terhes, csinálj tesztet, ha ilyen tüneteid vannak akkor már + lenne.

2012. aug. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
a fogamzásgátlás a mellékhatása, de nekem kizárólag fogamzásgátlásra írták fel.
2012. aug. 4. 14:08
 9/10 anonim ***** válasza:
szerintem a pé.miatt görcsölsz mert 1,5 hete véreztél, akkor kb most lenne. És ha 10 napig véreztél rendesen akkor nincs elég vastag réteg egy babának.Szerintem.
2012. aug. 4. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A ciproteron-acetátnak ösztrogénnel vagy női hormonnal, etinilösztradiollal való kombinációja a Cypromix- a betegtájékoztatóban leírtaknak megfelelő alkalmazás mellett - szabályos menstruációs ciklust biztosít, és a terhesség megelőzésére is szolgál, éppúgy, mint a fogamzásgátló tabletták. Az ösztrogén és progesztogén hormont tartalmazó fogamzásgátló tablettákat kombinált fogamzásgátlónak is nevezik.


Ezt találtam róla, szóval szerintem védve voltál.

2012. aug. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!