Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek ettől függetlenül terhes?

Lehetek ettől függetlenül terhes?

Figyelt kérdés
már egy ideje próbálkozunk de a tesztek szerint nem vagyok terhes.nagyon szeretnénk egy kisbabát de nem akar összejönni.a menstruációm teljesen felborult illetve kiis maradt.lehetséges hogy téved a teszt?vagy esetleg velem lehet a baj?

2012. aug. 3. 00:03
 1/8 aya26 válasza:

Mióta nem jön meg? A teszt nem teljesen megbízható. Vár még max 1 hetet, és ha nem jön meg addig sem, menj el orvoshoz.

Nem hiszem, hogy veled van a baj, van akinek csak sokadik próbálkozásra jön össze a kicsi, és van akinek már úgy is, hogy nem is tervezi. Ha nagyon aggódsz mindenképp menj el orvoshoz, vesztenivalód nincs.

2012. aug. 3. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
májusig 28-án jött meg mindig aztán júniusban már 10én aztán júliusban meg 17én de már aznap elis múlt és ilyen rózsaszín volt inkább.
2012. aug. 3. 00:13
 3/8 aya26 válasza:

Akkor szerintem menj el orvoshoz mindenképp!!

És remélem összejön a baba! :)

2012. aug. 3. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én is összevissza véreztem, és kiderült hogy a hormonjaoim nincsenek rendben. Állítólag addig nem is nagyon sikerülhet, amíg ez így marad.

Pár hónap alatt szépen rendberaktak, így megint élesben megy a próbálkozás. Mielőbb menj orvoshoz, én már bánom hogy ennyit vártam vele...

2012. aug. 3. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Hannkah ***** válasza:
Hát szerintem simán lehetsz terhes is akár ilyen "menzi"-vel, de valóban lehet hormonzavar is, vagy csak annyi, hogy nagyon rágörcsölsz. Sokat hallottam, hogy ha valaki nagyon akarja a babát és állandóan ezzel foglalkozik, bebeszéli magának a tüneteket, azzal akár késleltetheti is a menzijét úgy, hogy nincs is semmi baja. Mikor teszteltél utoljára?
2012. aug. 3. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
tegnap :/
2012. aug. 3. 10:10
 7/8 A kérdező kommentje:
már egy jó pár napja a derekam is fáj mintha megjönne de a mellem egyáltalán nem feszül
2012. aug. 3. 10:13
 8/8 anonim ***** válasza:
ha a júliusi mensid azért lett volna olyan, amilyen, mert babás vagy, akkor a tesztnek már mutatnia kellene. Osztom a véleményt, hogy mindenképp az orvosnál keress megoldást, a hormonjaidat jobb lenne előbb helyrerakni.
2012. aug. 3. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!