Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes ettől függetlenül?

Lehetek terhes ettől függetlenül?

Figyelt kérdés
2 napja késik,néha szurkál meg olyan furán fáj a hasam de ezen kívül más tünetem nincs!Ma reggel teszteltem de negatív! Korai volt a teszt?
2012. aug. 2. 11:25
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem vagy terhes.
2012. aug. 2. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
63%

nekem 10 napos késésnél mutatott először pozitívat, addig negát, pedig pontos, 28 napos ciklusaim vannak

várj néhány napot és ha nem jön meg addig, csinálj egy következő tesztet

2012. aug. 2. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az értelmes választ!:D
2012. aug. 2. 11:41
 4/10 anonim válasza:
Hát úgy látom, most egy cipőben járunk :) Nekem ugyanez a szitu, 30-án kellett volna megjönnie, ma nem reggeli x-epil teszt full nega :(
2012. aug. 2. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
a teszt már az 1. elmaradt menstruációs napon kimutatja hogy terhes vagy e. ritka, hogy nem.
2012. aug. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

ebből még bármi lehet.nekem sem volt más tünetem,mint hogy késett,meg fájt időnkként a hasam,azt ennyi.5 nap késéssel teszteltem halvány pozitívat tegnap.elöbb ki sem mutatta volna szerintem nekem.lehet csak késöbb volt pé-d,és még nem termelődött elég hcg a szervezetedbe.

megy a drukk.pár nap múlva tesztelj újra,másik tesztel ha lehet.

2012. aug. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
3.válaszoló,neked is megy a drukk :)))
2012. aug. 2. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztatásokat!Én is drukkolok nektek!
2012. aug. 2. 16:32
 9/10 A kérdező kommentje:
Időnként úgy érzem lázas vagyok,meg egész nap csak iszok mert "kivagyok" száradva. ez babára utalhat?
2012. aug. 2. 18:13
 10/10 anonim ***** válasza:
szia.csináltál azóta újabb tesztet?remélem hogy enm jött meg :)
2012. aug. 10. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!