Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 20-as teszt szerintetek 16....

20-as teszt szerintetek 16. dpo-n mutatni fog ha terhes vagyok? Vagy inkább várjak még?

Figyelt kérdés
Mára nem vártam (még nem is jött :) Eddig már csináltam két - tesztet, de azok 25-ösök voltak, az egyiket tegnap reggel...
2012. aug. 2. 18:12
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha a 16.-ik dpo-n vagy akkor már két napja meg kellett volna jönnie a mensidnek.

Ha mára nem vártad, akkor a 20-as simán mutatja ha a peteérés id időben (nem később) volt.

Nekem a 25-ös mutatta igaz nagyon-nagyon halványkán a 10.dpo-n.

2012. aug. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi a választ! 19-én volt pé, a hozzáértők írták itt, hogy mára ne várjam (egyébént 24-re nem vártam eredetileg, de pco-s vagyok, nem mérvadó... Pé viszont volt, meg mi is együtt 19, 20án is)

Szóval ha a 20-as teszt nem lesz halvány leglább, akkor valszínleg nem vok terhes? :(((

2012. aug. 2. 19:09
 3/6 anonim ***** válasza:

Én is Pco-s vagyok. PCO-nál sosem lehet tudni mikor van peteérés. Ne add fel! Nekem a 24-ik napon volt ovulációs teszt szerint, tettünk egy próbát, aki most három éves. :)

Érdemesebb neten olcsón beszerezni ovuteszteket, az a biztos. :)

2012. aug. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
kedves utolsó: én mikroszkóppal nézem a pé-t, úgy gondolom jól használom, 19. volt az utolsó páfrányos nap. Aznap voltunk együtt, meg másnap is, 20-a óta gömböket láttam a mai napig, de érdekes, hogy ma nem ugyanugy páfrányos, hanem olyan cirmos, kristályos vonalak vannak benne, ilyet még nem láttam... EGyébként az én problémám nem a peteéréssel van, hanem azzal, hogy nem lökődik ki...:(((nem is szokott mensi lenni, az utolsó még júniban gyógyszertől volt)
2012. aug. 2. 19:39
 5/6 anonim ***** válasza:
11. dpon 25ös X-epil épp hogy látható halvány pozit mutatott.
2012. aug. 3. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

reggel gravival csináltam egyet, az 20-as. sajna - :(((

Azért köszi a válaszokat! a babásoknak gratula!

2012. aug. 3. 09:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!