Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Már nem tudom mit gondoljak,...

Hannkah kérdése:

Már nem tudom mit gondoljak, lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Múlt hónapban már 10 napja késett a menzim, de a tesztjeim negatívak voltak, ennek ellenére gyanítottam, hogy terhes vagyok, hát nem így volt. Voltam nőgyógyásznál és cisztát állapított meg, erre rá egy napra megjött. Menzi előtt 5 nappal volt rózsaszínes folyásom két napig, majd elmúlt. Ismét két napja késik, reggel nem volt itthon teszt, ezért a másodikból teszteltem (az elsőhöz képest 2 órával később) egy facelle teszttel és full negatív volt. Tüneteim: görcsölgetés, mindjárt megjön érzés, haspuffadás, enyhe mellérzékenység, szinte folyamatos éhségérzet és persze menzi elmaradás. Szerintetek, megint ciszta, vagy mi van már???

2012. júl. 23. 11:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen, valószínű a cisztától van.

A haspuffadás, menstruációs zavar ezek mind a ciszta tünetei.

2012. júl. 23. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mondjuk nem csak azok a tüneteim, meg engem a közti rózsaszínes folyás gondolkodtatott el, hogy mi van ha mégis... Remélem nem lesz igazad! :)
2012. júl. 23. 16:16
 3/4 anonim ***** válasza:
Köztes folyás miatt elmennék a helyedben endokrinológushoz is, hogy kizárjátok a hormonális gondokat.
2012. júl. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én is pecsételtem az ovu után, és kiderült hogy progeszteron hiányom van!!! Ja, és cisztám is így lett pont, mint neked... Ha megint nem a terhesség miatt késik, kérdezz rá erre is!
2012. júl. 26. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!