Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha nem a magas prolaktin...

Ha nem a magas prolaktin okozza a tejcsorgast, akkor mi?

Figyelt kérdés
a verkepem normalis,minden hormon normalis szintet mutat.A tünetek viszont ugyanugy jelen vannak.nem ertem,h mi okozhatja.
2012. aug. 2. 11:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Mikroadenoma az agyban!
2012. aug. 2. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
es az is hatassal lehet a peteeresre?
2012. aug. 2. 11:18
 3/6 anonim ***** válasza:
Persze, ez egy pici daganat az agy mellett, ami nyomja az agyalapi mirigyet, és ateherbe esésre kihat!
2012. aug. 2. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
En is ugyan ebben a cipoben vagyok nekem is minden eredmenyem jo es CT-vizsgalaton is voltam es ott is minden rendben volt,de attol fuggetlenul meg mindig elotejszeru valadek jon mint ket mellembol.Akkor ezt mi okozza?
2012. aug. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Fogalmam sincs,de ha rajössz,kerlek gondolj ram is..:)

en meg MRen nem voltam,de most nem is tudok elmenni.

Ha esetleg megis teherbe esne igy valaki..az kihat a babara?

2012. aug. 3. 12:15
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem tudsz teherbe esni, mivel Jön a tej a melledből, a szervezeted azt hiszi terhes vagy, vagy szoptatsz, és ezáltal nincs peteérés, vagy csak nagy ritkán.

Ha mègis terhes lennél, fenn áll a vetélés kockázata.

2012. aug. 4. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!