Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen magas prolaktin szintne...

Milyen magas prolaktin szintnel indokolt a koponya mri? Reszletek lennt.

Figyelt kérdés

1000 korul van. ilyen rossz meg nem volt. Bromo nelkul is levittuk 200ra es most meg szarabb mint az elejen. Pco es ir is van. kimaradt a mensi, az elozo sem volt normalis. eddig rendszeres normalis verzesem volt. Faj a fejem tompan es kb 1 honapja szedulok rohamszeruen. Stresszelek amitol persze csak rosszabb lesz.

Nyugtassatok meg h ebbol nem lesz mutet. Mritol is fosok.



2012. júl. 28. 20:46
 1/4 anonim ***** válasza:
500
2012. júl. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Arra már nem emlékszem mennyi volt a prolaktinom, de engem a vérvétel mellett, elküldött MR vizsgálatra is az orvos.

Én azzal fordúltam hozzá, hogy nem jött meg, és jött a mellemből a tej nyomásra.

Na kiderült van egy 5 mm-es microadenomam, ami ugye nyomja az agyalapi mirigyem, ezért a tünetek.

Na kaptam Bromocriptint, szedtem 4 hónapig, hatott, megjött a mensesem, a tej is elmúlt, de miután abba hagytam, vissza tért a tej, a mensesem beállt. Szedtem még 1 évig a gyógyszert, majd vissza mentem a dokihoz, akkor röntgent csináltak, azt mondta minden ok, ne szedjem a gyógyszert.

Következő hónapban terhes lettem, semmi gondd nem volt a terhességgel, 3 éves a lányom!


Ne gondolj a legrosszabbra!


Nem lehet hogy pánik rohamok jönnek rád, szédülés, hányinger, magas pulzus, magas vérnyomás, szíved nem dobog be néha?

2012. júl. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nem mert pl ejjel is szedultem mar es erre keltem. Lataszavarom nincs. Szivdobogas nincs csak forgo jellegu szedulesek. Vernyomasom alacsony pulzus picit magas.

Klausztrofobiam viszont van. Nem vagyom mrre de ez a meredek novekedes meg a tunetek indokolni fogjak. Ha igy lesz megprobalom elerni a nyitott mrit.

Neked gratula a babahoz! En ugy erzem sosem jutok el eddig.

2012. júl. 28. 21:57
 4/4 A kérdező kommentje:
megyek mrire jovo csutortokon. sajnos csak zartra tudok menni igy majd veszek be nyugtatot.
2012. júl. 31. 17:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!