Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes lehet-e, vagy csak...

Terhes lehet-e, vagy csak parazas?

Figyelt kérdés
Baratnommel ezelott masfel honappal( kb 35-40nappal ezelott) gumi nelkul csinaltuk 1 x es nem mentem el, azota csak gumival es soha nem volt lyukas. Megjott neki azota mar 1x es elotte 1-2 nappal teszteltun, es negativ. Ma del korul jott meg neki megint, 2 nappal ezelott teszteltunk, negativ, de atlatszobb egy kicsit, es kevesebb van, mas minden ugyan ugy van mint eddig. Lehet terhes??

#megjövés #de masabb
2012. júl. 27. 22:29
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem hinném.
2012. júl. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
57%

Akii menstruál, az nem terhes. (Akkor sem, ha egyesek az ellenkezőjét fogják állítani...)

Normál állagú/mennyiségű vér esetén biztosan nem.

2012. júl. 28. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Úgy, hogy másodszor jön meg neki, nem terhes, ez biztos. Mindig más lefolyású a menstruáció hol több, hol kevesebb.
2012. júl. 28. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hello. Koszonom a valaszokat mindenkinek. de most meg az aggaszt, h kicsit nagyobb lett a hasa, mintha hizott volna egy kicsit, ez a hasan veheto eszre legjobban, a combjain is de ott kevesbe, eppen hogy. Lehet baj??? nagyon feltem, mert meg fiatal egy kicsit
2012. aug. 5. 23:32
 5/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak szimplán felszedett egy-két kg-ot, nem? Amúgy menstruáció alatt én pl. mindig puffadok kicsit, ami miatt nagyobbnak tűnik a hasam, mint valójában. Ha kétszer megjött már neki, akkor ne aggódjatok, nem terhes, főleg, hogy a tesztek is negatívak, na és azt írod, hogy bár gumi nélkül szeretkeztetek, de nem mentél el. Szóval relax, és ezentúl mindig gumi (vagy bármi más, ami biztonságos, és nem kell miatta parázni).
2012. aug. 7. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
szerintem tuti nem terhes :) ha meg az lenne akkor sem lenne még nagyobb a hasa! :) szimplán felszedhetett egy pár kilót csak :) ne aggódj
2012. aug. 8. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat, megnyuktato
2012. aug. 10. 00:09
 8/9 A kérdező kommentje:
Hello, megint feltem, pentekre kell megjonnie, mostmar 10 hete lessz annak a napnak, de eddig semmi jele nem volt annak, h terhes lenne, felszedett 2-3 kilot ennyi a valtozas. Szerintetek lehet baj, vagy mar lassan en kezdek bekattani???lehet hulyenek neztek, de aki igazan szereti a parjat megert majd remelem.
2012. aug. 20. 22:14
 9/9 anonim ***** válasza:

ne izgulj, nem terhes a kedvesed! aranyos vagy nagyon, hogy így izgulsz érte:)

és most már nem is lesz az attól z egy kivételes alkalomtól!

nyugodj meg! :)

2012. aug. 22. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!