Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A reggeli hányinger már...

A reggeli hányinger már ébredés után jelentkezik, vagy csak evés után, vagy szagok miatt?

Figyelt kérdés
2008. máj. 7. 08:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkinél más. :)

Én a 9. hétben járok, és nálam mindig este van. :)

De van olyan mázlista is, akinek egyáltalán nincs hányingere a terhesség alatt.

Meg van olyan is, akinek végig van.

De állítólag a többségnek a 12. hét tájékán vagy ahogy először érzi a pici mozgását, elmúlik.

2008. máj. 7. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A pici mozgását először is nem fogod érezni még a 12. héten hacsak nincs nagyon vékony hasfalad és ikreid..Amúgy a rosszullétek tényleg elmúlnak a 12. hét környékén.Teljesen egyén függő.Én az elmaradt mensitől zámolva első héten nem éreztem semmit,a másodikon már kezdtem,a harmadik végén volt egy olyan napom mintha belehánytak volna a gyomromba,aztán a rosszullétek kezdtek mérséklődni,majd a 10-11. héten volt néhány olyan napom,amikor kimozdulni sem volt kedvem,enni sem tudtam,és agész nap csak feküdtem,annyira russzul voltam.Aztán mintha elvágták volna.A szagokra érzékenység szintén ezidőtájt alakult ki és azóta is olyan az orrom,mint a vadászkutyáé.
2008. máj. 7. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerencsés kivétel vagyok, semmilyen rosszullétem nem volt!

A szaglásom nekem is kitűnően működik :-)

2008. máj. 7. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is este van hányingerem...
2008. máj. 7. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

En addig voltam rosszul(10 napig)mig az elevitet szedtem,de akkor nagyon!Reggel mar rogton ebredes utan,vagy mar a hanyingerre ebredtem,este,delutan,mindegy volt....aztan rajottunk h az Elevittol vagyok rosszul.Most mar jol vagyok,van h kavarog 1 kicsit a pocim,de nincs hanyingerem,viszont rosszul erzem magam a cigi szagtol(pedig cigiztem,de most oklondozom ha megerzem) es a zold hagymatol....

Amugy semmi baj,ugyhogy en is szerencsesnek mondhatom magam!JA!most vagyunk 8 hetesek es 5 naposak.

2008. máj. 7. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem az elso honaptol a masodik honapik volt hanyingerem espedig reggel ahogy felebredtem es megereztem a kave szagat amit a parom fozott...akkor irany a vece...most 12 hetes vagyok semmi hanyingerem nincs!
2008. máj. 7. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem is esti hányingerem van/volt, most vagyok a 11.hétben és enyhűlni látszik, szerencsére.

A szagok nagyon felerősödtek, szinte bosszantó:)

Reggel, délelőtt vagyok a legjobban.

Evés után is "sajnos" jóbban vagyok:)

Nálad?

2011. nov. 7. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!