Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A hétvégén lesz 1 éves fiam....

A hétvégén lesz 1 éves fiam. Meddig adjam a reggeli esti tápit neki?

Figyelt kérdés
2011. szept. 13. 15:23
 1/9 anonim ***** válasza:
amíg nem vezeted be a tejet
2011. szept. 13. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
amig igényli. a lányom 2 éves,még ős is kéri este,reggel. tejet még nem adok-próbáltam,ment a hasa tőle. fiam 3 éves koráig nem itta a tejet csak a tápit. nyugodtan add neki,kell a tej,tejtermék
2011. szept. 13. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Úgy gondolom amíg ő szívesen megissza( szóval igényli) addig adhatod neki. Legyen szó tápszerről vagy tejről. Az én fiam, 11 hónaposan nem fogadta el a tápszert. Azóta kap helyette kakaót, tejbegrízt, pudingokat stb.
2011. szept. 13. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Jövőhét végén lesz 2 éves a fiam, és a reggelt 3 dl kakaóval (vagy Maci kávéval) indítja. Mivel 6kor kel, így az kitart neki 8-9ig, akkor reggelizünk. Este 7kor van vacsora, szilárd, ha kéri, kap hozzá 1,5 dl tejet, vagy ha tejbegrízt csinálok, akkor amellé már csak vizet kap. 8kor fürdés, fogmosás és már nem kap semmit.
2011. szept. 13. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Köszi ezt a kérdést!Már én is fel akartam tenni hasonlót.Az én lányom 21-én lesz egy éves, és én is reggel és este adok neki tápszert, mert 8 hónapos koráig szopizott csak.Tehéntejet én még nem mertem adni, szerintem várunk még vele, mert bár minden tejterméket bevezettem már ( a kefirt nem, de valahogy eszembe se jutott ), a tej brutális a kis gyomruknak.Szóval nálunk nem nagyon fognak változni a dolgok. Hajlamosak vagyunk túl misztifikálni ezt az egy évet.Egy évesen járjon, beszéljen, egyen felnőtt kaját stb. De ez a valóságban nem így néz ki, nem így működik.Amikor a baba megérik rá.Hamarosan esetleg megpróbálok neki tejbegrízt főzni feles tejből, előtte felforralva a tejet, és néhány kanál után meglátjuk.De ez nem jövő héten lesz, az tuti.
2011. szept. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én is aszt tanácsolom,ameddig igényli! :) 3-éves koráig adható! én kb. 15hosan vezettem be vagyis probáltam ki a tej adását! elöször csak forralva,asztán mostmár (18hós.)simán reggel és este sima tej,az adagja:)
2011. szept. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én a 20 hónaposomnak még mindig adok reggel és este kb. 250 ml tápszert. Tehéntejet direktbe, inni még nem kapott, max főzelékben.
2011. szept. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2011. szept. 14. 09:05
 9/9 anonim ***** válasza:
Valóban addig amig igényli és megissza. Egyik lányom 3 éves korig itta, aztán váltottam bolti tejre. Abban benne van minden úgy hogy csak jó ha ezt issza.
2011. szept. 14. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!