Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kinek lesz a babája a hétvégén...

Kinek lesz a babája a hétvégén 1 éves?

Figyelt kérdés
Ma volt több tortás kérdés, köztük az enyém is, és úgy láttam, több anyuka is készül a hétvégén első szülinapra. Kisfiú, kislány? Mivel készültök a szülinapra, milyen ünneplés lesz (kis család, vagy nagy, baráti babzsúr?) Mi lesz a szülinapi ajándék? Milyen torta lesz? SK vagy cukrászdai? (Én ezügyben vagyok dilemmában)
2010. szept. 7. 18:06
 1/7 A kérdező kommentje:

Az én kislányom 11-én ünnepel. Második gyerek, van egy 4 éves nővére. Mivel már mindenféle játékunk van a nővérke jóvoltából, a kicsi hipp-hopp zebrát fog kapni, amibe a családból mások is beszálltak anyagilag. Illetve az egyik nagyitól már megkapta az első kiscipőjét előre. Családi ünneplés lesz, nagyszülőkkel, szerencsére az egyik külföldön élő "pótnagyi" is pont hazajön Mo-ra, így ő is velünk tud ünnepelni.

A tortáról még nem döntöttem

(ez volt a kérdésem: http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..

2010. szept. 7. 18:11
 2/7 anonim ***** válasza:
Vasárnap volt a kislányom 1 éves szülinapi zsúrja. Gyönyörüen kidíszítettük a nappalit Boldog szülinapi felirattal és rengeteg lufival. Barátaink jöttek meg mama, papa 9-en voltunk. Szuper volt minden a csokitorta is amit én sütöttem. Nagyon divatos ruhákat, cipöt kapott. Nagyon boldog voltam, hogy ilyen szépre sikerült a kislányom partyja.
2010. szept. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
9-én lesz egy éves a fiam,vasárnap tartjuk a szülinapját.A szüleimnél leszünk,Anyu,Apu,Tesóm,Sógorom, Keresztfiam Dédi és mi hárman.Házi torta lesz,oroszkrém.Lesz egy nagy nekünk, meg lesz egy kicsi,amibe belenyúlhat.A menüt még nem találtuk ki.Szülinapi ajándék,az a családtól ruhák,játékok,és megkapja a szüleimtől az első cipőjét.
2010. szept. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
18:40-es vagyok azt elfelejtettem, hogy szendvicsek voltak még és partytányérok a tortához, partypoharak pezsgöhöz.
2010. szept. 7. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam is 1 éves lesz ! Nagyon készülünk :)
2010. szept. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

kisfiamnak 29-én volt a születésnapja.mivel ő már eszik mindent(tej,tojás,gabonafélék)anyu csinált neki csokitortát(sokat nem evett belőle).mivel imádja az autókat igy autó formájura vágtuk ki a piskótát és még a marcipán is egy autót ábrázolt(porse).csak szük család volt(anyuék és mi).anyuéktól egy nagy billenő platós dömpert kapott.nagyon tetszik neki.mindig beleül és tologatni kell.lehet az elejére madzagot is kötni és akkor lehet húzni.tőlünk egy triciklit kapott,de mivel egy örökmozgó,meg megy is igy sétálni nem tudunk azzal menni mert nem ül meg 2 percig benn.majd jövőre jó lesz.most idebenn használja(tologatja,felül rá-levettem a leesésgátlót).olyan édes volt a tortával.egy kicsit engedtem neki hogy ismerkedjen vele.gondoltam majd jól belemászik.na épp hogy csak piszkálgatta 1 ujjal a habot rajt,meg lecsapott a marcipánra és azt majszolta,de a torta egyben maradt míg fel nem vágtam.utána sem túrta meg(pedig azt hittem megfogja).

Boldog születésnapot a babádnak,meg persze a többi babának is.

2010. szept. 7. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az én nagyfiam másodikán ünnepelte az 1.éves szüliét. De a családnak 5-én tartottuk.
2010. szept. 9. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!