Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma nem kellene megjönnie, a...

Ma nem kellene megjönnie, a hőm 36.9, és van egy nagyon halvány + tesztem?

Figyelt kérdés
Az aggaszt, hogy olyan halvány még, hogy erős fénynél, vagy jól rákoncentrálva lehet látni. Lehetséges, hogy csak átüt a csík aminek ott kellene lennie? Létezik olyan, hogy látható a csík, de az t látom ami alapból is rajta van? (Remélem érthetően írtam, eléggé izgatott vagyok, már 1 éve próbálkozunk :(
2008. máj. 7. 07:36
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Nekem sáv látszódik, tehát nem csak vékony csík. Akkor bizakodhatok? Holnap azért még tesztelek! Szorítsatok kérlek :-)
2008. máj. 7. 15:24
 12/12 anonim ***** válasza:

Én vagyok az a sok halvány 2. csíkos... :-) Ha sáv, akkor az csúcsszuper! nekem is sáv van, mind 6-on. :-)

Szorítok!!! Majd írj!

Egyébként én is először arra gondoltam, hogy csak azt látom, ahol ha babás lennék, a sötét csíknak kellene lennie, de nem, - azt azért láthatod, mert megváltozott a színe, tehát sáv lett ott, ami csík! :-)

2008. máj. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!