Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma nem kellene megjönnie, a...

Ma nem kellene megjönnie, a hőm 36.9, és van egy nagyon halvány + tesztem?

Figyelt kérdés
Az aggaszt, hogy olyan halvány még, hogy erős fénynél, vagy jól rákoncentrálva lehet látni. Lehetséges, hogy csak átüt a csík aminek ott kellene lennie? Létezik olyan, hogy látható a csík, de az t látom ami alapból is rajta van? (Remélem érthetően írtam, eléggé izgatott vagyok, már 1 éve próbálkozunk :(
2008. máj. 7. 07:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ott van az a csík, csak nem erős.Mármint hogy kevés még a hcg-d és majd később erősödik a csík.Csinálj 2 nap múlva egy újabb tesztet.Persze ha nem jön meg.Van valami tüneted?
2008. máj. 7. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is igy kezdodott! Csinálj tesztet holnap es holnaputan is es ha naprol napra erosodik, akkor nyert ugyed van. En igy csinaltam, es bevalt.

2008. máj. 7. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Ilyen hőnél simán lehetsz babás. Valószínűleg azért halványka a második csík, mert még nagyon kevés a HCG hormonod. Várj még 2-3 napot, aztán tesztelj újra. :)

Sok sikert!

2008. máj. 7. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nagyon alacsony a HCG szinted! Várj pár napot és tesztelj újra! Meg fogod látni erősebb lesz az a második csík! Jó lenne már nekem is egy kétcsíkosat tesztelni! De majd csak tesztelhetek én is kétcsíkosat! Sok sikert! Boldog Babavárást!
2008. máj. 7. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a kedves hozzászólást,majd értesítelek benneteket :)
2008. máj. 7. 09:30
 6/12 anonim ***** válasza:

Szia! Én is a nemvárt napján teszteltem pozitívat, ugyanúgy, mint nálad, fénynél látszott, rákoncentrálva. :-) Vártam egy hetet, 1 fokkal jobb lett, aztán rá 5 napra meg már nem 10es teszttel, hanem 25össel csináltam, és az is halvány lett, de azt már a férjem is látja, szóval semmi képzelődés, szellemvonal, hanem valódi csík! :-)

Én már 6 hetes múltam, és még mindig halvány, bár meg kell hagyni, tegnap produkáltam az eddigi legjobbat! :-)

n várnék 5-6 napot a helyedben az újabb teszteléssel, de ott 99%, hogy baba van! Gratula!

2008. máj. 7. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Az én negatív tesztjeimet akárhogy bűvöltem (napfénynél is) csak 1 csík látszott :)
2008. máj. 7. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszi minden válaszolónak. Tünetem végülis csak a melleim fájnak és feszülnek, meg enyhe alhasi görcseim vannak, de csak ritkán, ha hirtelen felállok, vagy ha megemelek valamit. De aztán elmúlik. Remélem lehetnek ezek babás tünetek is :)
2008. máj. 7. 12:41
 9/12 anonim ***** válasza:
vannak ún. szellemcsíkok vigyázz, amik csak bizonyos fénynél és bizonyos zsögben látszanak...de remélem, neked igazi csíkjaid vannak
2008. máj. 7. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Igaza van az utolsó válaszolónak, én mind2 féle halvány csíkot tapasztaltam már, a szellemvonal: tényleg VONAL, a valódi viszont: SÁV!

Drukkolok!

2008. máj. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!