Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma kellett volna megjönnie,...

Ma kellett volna megjönnie, sosem késik, de reggel negatív tesztem volt. Szerintetek?

Figyelt kérdés
3 napig fájt a hasam,de tegnap óta nem érzek semmit.Volt már így valaki? Előre is köszönöm,ha válaszoltok!!
2011. márc. 12. 14:49
1 2
 1/11 ketteske ***** válasza:
Ha a teszt negatív, akkor csak késni fog a mensid.
2011. márc. 12. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nekem is negatív volt a nem várt napján és 5 nap késésnél mutatta ki először a pozitívat.Lehet később volt peteérésed.
2011. márc. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Tesztelj 1 hét múlva reggeli első vizelettel, az a biztos!

Én biztosan nem tesztelek ilyen korán, ha arról van szó, kivárom az 1 hét késést, mert akkorra már tutira ki kell mutatnia. Ha már késni fog, akkor már nagyon fogok reménykedni, hogy sikerült a baba, mert nekem soha nem szokott késni. De tesztelni csak később fogok.

2011. márc. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Továbbra sincs változás..

Szerintetek még bármi lehet...

Jobb azért ez a bizonytalan,mintha megjött volna!:-DDD

Nagyon köszönöm a válaszokat!!

2011. márc. 12. 22:21
 5/11 anonim ***** válasza:
Majd írd meg mi van, nekem egy hete késik (soha nem késett) és negatívak a tesztek. Jól jönne egy pozitív példa.
2011. márc. 12. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Nem tesztelgetek!! Várok még,terelem el a gondolataim...

Egy nagyon picit néha érzem a hasam,de ez nem olyan,mint menzesz előtt.Neked amúgy,milyen tüneteid vannak?

2011. márc. 13. 17:55
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem "húz" a méhem gyakran. Nem fáj meg nem görcsöl, csak olyan, mintha valami húzná lefelé. De a mai tesztem is negatív. Nem igazán értem.
2011. márc. 13. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Hát,már én sem értem,velem is mi lehet?

Kicsit fájdogál a hasam,néha menzesz-szerű,aztán vagy semmi,vagy csak akkor érzem,ha odafigyelek.Néha meg mintha bentről kifelé szurkálna valami odalent...

Amíg így fáj a hasam,nem tesztelek!!

Drukk megy továbbra is!


( A "ma kellett volna megjönnie" kérdés az március 12.!! )

2011. márc. 14. 14:13
 9/11 A kérdező kommentje:

Háát,nekem ma megjött...

Drukk,akinek még nem!!

2011. márc. 16. 14:10
 10/11 anonim ***** válasza:

Te legalább megtudtad...

Én vagyok a méhhúzós. Nekem még mindig semmi, ez a 38. ciklusnapom. :S

2011. márc. 16. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!