Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha az abortuszt válasszuk,...

Ha az abortuszt válasszuk, megvan az esélye annak hogy utánna nem esik teherbe a barátnőm?

Figyelt kérdés
A barátnőm úgy néz ki hogy terhes. Ha nem szeretnénk megtartania babát és az abortusz mellet döntünk, nagy az esélye annak hogy utánna nem esik többet teherbe? Vagy ugyan úgy fog utánna minden működni?
2008. máj. 6. 21:14
 1/10 anonim ***** válasza:
Ezt nem lehet előre tudni,lesznek-e következményei.Sok nőnek utána ugyanúgy lehet babája később,viszont van,akinek soha többet.Ez kétesélyes dolog.
2008. máj. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Igen ezt szokták mondani,hogy van rá esély,hogy nem lehet gyereke. De szerintem kevés. Nekem 18 évesen volt abortuszom. Most 21 vagyok és már csak napjaim vannak ,hogy megszülessen a kisfiam.
2008. máj. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Az első válaszoló vagyok.Ez már biztos?Teszteltetek?Mert az idegeskedéstől is késhet.Ha viszont pozitív a teszt,minél hamarabb dokihoz kell menni.Egyébként egy hat hetes magzatnak (kb. két héttel a mensi elmaradása után) már dobog a szíve a picinek. Minél hamarabb hoztok döntést,annáél jobb.
2008. máj. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A nagynénémnek is volt egy abortusza, utána pedig sosem esett teherbe. Van egy ismerősöm is, aki az abortuszt választotta, mert nem tervezték a babát, és neki sem lett soha gyereke. Persze biztos vannak olyanok is, akik utána is könnyedén teherbe esnek. De a kérdésedre válaszolva bizony nagy esély van arra, hogy utána már nem fog tudni szülni...
2008. máj. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én elvetettem, de megbántam így elkezdtünk próbálkozni újra, nem sikerült évekig, elmentünk orvoshoz, megműtöttek azt mondták ne is reménykedjek. Most el telt 7 év, és sikerült spontán 21. hetes vok. És nagyon nagyon boldog :)))

De bárki ilyen helyzetben van, azt mondom jól gondolja át.

Én nagyon megbántam

2008. máj. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem NE az abortuszt válasszátok, persze nem ismerem a körülményeiteket.
2008. máj. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Van, aki tényleg nem tud teherbe esni többet. Leginkább pszichés dolgok miatt vagy épp a műtét következményei miatt. Én azt mondom, tartsátok meg. Igaz, nem tudom hány évesek vagytok, de a szülők biztos segítenének, ha így alakult. Egy kis életről beszélünk, nem egy tárgyról.
2008. máj. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Sajnos elképzelhető. De annyit tudnotok kell,hogy ha nincs 18 ées akkor szülői beleegyezés is kell hozzá!

Legközelebb védekezzetek,mert gondolom megint ennek hiányából lett baj.:(

2008. máj. 7. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem teszteljetek, aztán döntsetek! Nekem az unokatesómnak volt abortusza, és neki lehetett utána gyerkőce! De viszont a barátnőmnek soha nem lehet többet, mert volt fiatalon egy abortusza! Kétesélyes a dolog! Jól döntestek!
2008. máj. 7. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Meg lehet szülni a babát és örökbe adni. Ez sokkal jobb megoldás, mint az abortusz! A barátnődnél nem kell félni, hogy esetleg nem lehet többet gyereke, a kisbaba életben maradhat és egy gyermekre vágyó párnak a legnagyobb álma teljesülhet.
2008. máj. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!