Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hol, milyen körülmények...

Hol, milyen körülmények között mondtátok el apucinak, hogy baba érkezik?

Figyelt kérdés
És hogy reagált rá? :) Jó, nyilván - jó esetben - örült neki, de valami kis extra, aranyos reflexszerű gesztus volt? :) Én ma teszteltem harmadjára, mind poz. volt, ma este avatom be :)
2012. júl. 25. 18:26
 1/9 anonim ***** válasza:

Gratulálok! :)


Én is a napokban nem várom, és pozitív teszt esetén azt tervezem, hogy nem mondok semmit apának, én rajzolok. Lesz a rajzomon két pálcikaember (apa és anya), akik két pici pálcikaembernek fogják két oldalról a kezét, és középen lesz egy legkisebb pálcikaember, neki apa és anya fogja a kezét. (harmadik baba lenne) :)

Ezt a rajzot beviszem neki a reggeli kávéja mellé... bár összejönne.

2012. júl. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :) Ez nagyon aranyos lenne, drukkolok nektek! :)
2012. júl. 25. 18:33
 3/9 anonim ***** válasza:
Köszi! :) majd írd meg, hogyan mondtad el, és mit szólt!
2012. júl. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Rendben! :)
2012. júl. 25. 18:40
 5/9 anonim ***** válasza:
2012. júl. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 gabszem ***** válasza:
Nálunk nem volt nagy flancolás. Vasárnap kellett volna megjönnie, szerdán csináltam egy tesztet, de csak azért hogy apukának meg tudjam mutatni, én biztos voltam benne hogy terhes vagyok, mert sose szokott késni. Én vettem egy pár pici cipőt és becsomagoltam és odaadtam neki, mint ajándékot. Nagyon örült hogy összejött a baba. Luca azóta már 5,5 hónapos.
2012. júl. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi nektek is! :)
2012. júl. 27. 13:42
 8/9 anonim ***** válasza:
na, hogy mondtad el? :)
2012. júl. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
??? én is kíváncsi vagyok:) hogy mondtad el?
2012. aug. 2. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!