Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A barátommal tegnap lefeküdtün...

A barátommal tegnap lefeküdtünk de nem védekeztünk, és sajnos kétszer is elment bennem. Szerintetek terhes vagyok? Mit csináljak?

Figyelt kérdés
A menstruációm sajnos meg nem rendszeres és nem szokott mindig megjönni.
2012. júl. 25. 18:19
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
69%

Akkor ha anyukadnak nem mersz szolni kerj meg egy idösebb baratnödet hogy irasson fel gyogyszert neked

( esemenyutanit) De meg mindig jobb ha most alsz anyukad ele mint hogy akkor amikor be kell valljad hogy terhes vagy!

2012. júl. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Ne a teszten járjon az eszed, hanem a nőgyógyászon. Nincs valami felnőtt rokonod, aki elkísérhetne, ha már anyukádat nem akarod megkérni?

Ha nincs, tessék összeszedni magadat, és felkeresni a doki bácsit! De holnap reggel lehetőleg! Ez a legrosszabb, amit tehetsz, hogy ülsz és félős lánykát játszol.

Az orvos száz ilyen esetet látott már, nem fogsz neki semmi újdonságot mondani, a fejedet sem fogja leharapni. Kérdezhetsz tőle a védekezésről is, de a legjobb lenne még egy kicsit önuralmat gyakorolnotok, vagy legalább a terhességet okozható részeket ki kéne hagyni...

2012. júl. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Épp tegnap voltam esemény utániért nőgyógyásznál (gumi szakadás miatt) és engem meg sem vizsgált, csak felírta kiváltottam és bevettem ennyi. Tényleg menj el íratni.
2012. júl. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Minél hamarabb BE KELL MENNED orvoshoz, akár most is ügyeletre, az ügyeletes orvos is fog nekem jó eséllyel felírni 72 órás fogamzásgátlót!!!!!!De legkésőbb holnap menj el nőgyógyászhoz!

Arra számíts, hogy a tabletta kb. 6000 ft körül mozog!

2012. júl. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Utolsó előtti vagyok. Én az escapelle-t 5260-ért vettem.
2012. júl. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
95%
bakker, orvoshoz nem mesz, de anyadtol is felsz, akkor mit gondolsz, mit fog szolni, ha kiderul, hogy megis terhes maradtal??? vagy majd arrol se szolsz neki???? csakmert pl abortuszt 18 ev alatt nem vegeznek szuloi beleegyezes nelkul, ugyhogy ezt semmikepp nem uszod meg. ha dugni volt eszed vedekees nelkul 15 evesen akkor vallald a tetteid kovetkezmenyet!!! semmi kedvem egy honap mulva belefutni megint a te kerdesedbe, hogy "jaj terhes lettem mit csinaljak"
2012. júl. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
90%

Hát bizony anyunak szólni kell, tetszik, vagy nem, mert HA most teherbe estél, azt a gyereket ő neveli fel és nem te.Hogy miért? Mert gyámot fognak a gyerekednek kinevezni, amíg nem vagy nagykorú.

Oké, hogy szexelsz, de valld be , erre még nem értél meg.Nem menő ám ez..:) Hiába tesztek úgy mint a nagylányok, messze vagytok még ettől..:)Attól pedig végképp frászt kapok, hogy SAJNOS elment bennem.Én inkább úgy fogalmaznék, hogy SAJNOS nem jutott eszetekbe gumit venni!!!!Legközelebb ésszel!!!!!

2012. júl. 26. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, az eseményi utáni tabletta megoldás, az abortusz nem! Ha most nem mersz szólni anyukádnak, mi lesz ha kiderül hogy terhes vagy, vagy azt sem tudja hogy szexelsz? NEM KIOKTATNI AKARLAK, de nyilván irány a nőgyógyász,ma letelik a 72óra :S
2012. júl. 26. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Sikerült megoldani?
2012. júl. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!