Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Peteérést érezhetek-e, esetleg...

Peteérést érezhetek-e, esetleges terhesség esetén?

Figyelt kérdés
Amennyiben a probálkozás alatt teherbeesek, de még túl korai megállapítani a terhességet, a peteérést érezhetem-e?
2008. máj. 6. 12:41
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha nagyon érzékeny vagy, akkor kis szúrkálásokat lehet érezni peteérés során.

De megváltozik PÉ-kor a méhnyákod állaga is.

2008. máj. 6. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. De ezt akkor is érezhetem, ha már terhes vagyok. Vagyis van peteérés terhesség esetén? 30 napos vagyok, az orvosom 13-15napra mondta a peteérést. 1.2.3-án probálkoztunk, és szerintem most van peteérésem. Legalább is a jelekből azt hiszem. Már 8 hónapja probálkozunk.
2008. máj. 6. 13:39
 3/5 anonim válasza:
terhesség alatt nincs peteérés, a hormonok megakadályozzák, pontosabban a progeszteron nem engedi újabb tüsző repedését.. ahogy tudom...
2008. máj. 19. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

figyelj ha ennyire nm vagy tisztában a dolgokkal h mi történik a testeddel, vegyél elő vmi biosz könyvet...

ha teherbe estél, 9, vagy akár több hónapig Nincs peteérés!

2008. jún. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

[link]


Igenis lehetséges terhesség alatt a peteérés.

2008. nov. 9. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!