Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pé utáni 7 napon már érezhetek...

Pé utáni 7 napon már érezhetek hányingert és sok gyomorsavat? Ez a terhesség jele lehet, vagy bebeszélem magamnak?

Figyelt kérdés
2009. jan. 7. 17:00
 1/3 anonim ***** válasza:
83%

Bebeszéled magadnak. Kb most ágyazódhat be a picúrka, szóval nem okozhat ilyen tüneteket.


Ettől még lehetsz terhes :)

2009. jan. 7. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Mi hat hónapig próbálkoztunk a teherbeeséssel és minden hónapban produkáltam a tuti terhességi jeleket! Hányinger, mellnagyobbodás stb.Persze aztán mindíg megjött a végén. Amikor ebből elegem lett és nem figyeltem a testem mint egy rögeszmés, rögtön teherbeestem! Most 17 hetes kismama vagyok.

Ha lesz is valaki a pocidban, még korai lenne érezned. A beágyazódás csak most kezdődhet és a 12. napig tart. Talán utána...

2009. jan. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Még korai lenne.De én is mindig így érzek, de sajna megjön.Ha baba is van később érzed!Sok sikert!
2009. jan. 7. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!