Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A méhszájam (szerintem) nincs...

A méhszájam (szerintem) nincs magasan, de zárt és puha. Így most terhes lehetek vagy nem, szerintetek? Pont egy hetem van mensziig, ami remélem nem jön meg.

Figyelt kérdés
Nem kérek rosszalló véleményeket,hanem olyanok válaszát várom akik esetleg tudnának segíteni,köszönöm.
2012. júl. 19. 15:34
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

Ki van zárva, hogy saját magad eléred a méhszájadat és megállapítod hogy puha és zárt - még akkor is, ha képzett, gyakorlott nőgyógyász vagy.

Ha nem jön meg a menstruációd, csinálj tesztet.

2012. júl. 19. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem és köszönöm én is bizonytalan voltam, nem is csinálok többet ilyet.
2012. júl. 19. 16:14
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
kizárt hogy elérd a méhszájad kézzel, max ha könyökig magadban turkálsz...
2012. júl. 19. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Baromság, hogy ne érhesse el a méhszáját. Sajnos most én is elérem mosdás közben, 4 nap múlva fog megjönni, ha minden igaz. Mindenki csak a maga nevében beszéljen, ne mindenki máséban! Ja, és nem nyúlkálok magamban könyékig, csak ilyen helyzetű a méhem, mindenkinek más.
2012. okt. 13. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!