Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tusolás után felnyultam...

Tusolás után felnyultam magamnak és azt éreztem hogy az ujjam megütközik valamiben ami puha, ez azt jelentheti hogy nem vagyok terhes?

Figyelt kérdés
2008. máj. 1. 17:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
???????? Huhhhh, de jó kérdés, bocsi de én nem értem! Hány éves vagy? Megfogalmaznád pontosabban!!!!!!!!!!!!!!
2008. máj. 1. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Voltam orvosnál azt mondta hogy megvan vastagodva a méhnyálkahártya,de még nem lát semmit,és hogy ez lehet menzi jel is!Ahhoz képest 8 napja késik a menzim és azt mondta valaki hogy ugy lehet meg vizsgálni,hogy tusolás után felkell nyulni és ha puha tapinthato akkor nem vagyok terhes ha meg nem akkor terhes vagyok!Szerintetek?
2008. máj. 1. 17:23
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez azt jelenti,hogy valószínű a méhszájad volt.Független attól,hogy terhes vagy vagy sem.Hány éves vagy?Szeretkeztél?Védekeztetek?

Itt információkhoz juthatsz:

[link]

2008. máj. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Én babás vagyok,15 hetes(30 éves).Az elején még én is elértem,úgy,hogy tudtam hogy pocaklakóm van.Vegyél egy tesztet,az a legegyszerűbb és reggeli vizeletből csináld.
2008. máj. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Abbol tudtad hogy elérted?Én nagyon kétségbe estem!!!!Azt hittem ilyenkor nem elérhető!
2008. máj. 1. 17:49
 6/12 anonim ***** válasza:
babatervezok.otthona.net itt mindent megtalálsz, ha megnézed a méhszáj leírásokat
2008. máj. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

A mehszaj ovatos kitapintasaval nem a terhesseget, hanem a fogamzokepesseget lehet vizsgalni, attol fuggoen, h ovulacio kozeledik-e, ill. termeketlen napok vannak, valtozik a mehszaj elerhetosege es puhasaga.

Terhesseg megallapitasahoz vegyel terhessegi tesztet!

Ez a Billings-modszer resze.

Reszletesseb itt: [link]

2008. máj. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
27%
miért nyúlsz fel magadnak?ilyet még nem hallottam, hogy valaki így akarná megállapítani, hogy terhes, ez gáz!!!
2008. máj. 2. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szia,a 15 hetes pocakos vagyok.Kérdésedre a válasz: Nem ,nem abból tudtam,hanem a tesztből.
2008. máj. 2. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szia,a 15 hetes pocakos vagyok.Kérdésedre a válasz: Nem ,nem abból tudtam hanem,hogy nem jött meg és a tesztből.Az utolsó válszolónak,amikor a pároddal szexelsz,ő is felnyúl és szeretget, nem?(bocsi,de nem tudam máshogy fogalmazni)Igaz,az ember magának nem szokott pláne terhesség alatt.
2008. máj. 2. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!