Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez lehetséges? Terhesség az...

Ritamina87 kérdése:

Ez lehetséges? Terhesség az öcsém akarata ellenére?

Figyelt kérdés

Az öcsém 21 éves, 2 éve vannak együtt a barátnőjével, a lány 18.

Tegnap bejelentette a csajszi, hogy terhes. Ők mindig óvszerrel védekeztek, soha nem szakadt ki a gumi, ezért nem is értettük a dolgot. Beszélgettem a lány egyik barátnőjével, aki azt mondta, hogy a kedves kis barátnő kiszámolta a peteérését és orális szex után fecskendővel juttatta magába a spermiumokat, ezt megcsinálta körülbelül 5 alkalommal azalatt a pár nap alatt.

Namármost, ha ez tényleg igaz, akkor miért emlékszem úgy biosz órán, hogy szabad levegőn a spermiumok csak pár másodpercig élnek, mert hamar beszáradnak? Ha nem lehetséges, akkor meg nem az öcsémé a baba, ami őszintén szólva nem lenne rossz, főleg egy ilyen nőtől.

Félt, hogy elhagyja, ezért babával akarta bebiztositani magát, az öcsém persze nemet mondott és ezek után döntött úgy, hogy utólagosan magába fecskendezi a spermiumokat.

Segítsetek kérlek.

Bár ha jobban belegondolok, mivan azokkal, akik nem természetes úton esnek teherbe, hiszen ott először üvegbe kell űríteni és csak később kerül be a megtermékenyítés során.

Vagy a spermbankok? Még ha le is fagyasztják, nem rögtön, tehát akkor is szobahőmérsékleten van egy ideig.

Ugyanakkor… Boris Becker esete, egy étterem wécéjében a hölgyemény spermiumokkal a szájában rohant a klinikára, meg lehet nézni, elmúlt már jópár éves a gyerek.

Hozzáértők!!!! biológusok, orvosok, bárki, segítsen kérem, szeretném megmenteni az öcsémet attól, hogy épp diploma előtt 21 évesen akarata ellenére apa legyen….

Vagy semmit nem tehetek? Hallott már valaki ilyenről?


2012. júl. 18. 18:44
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Múltkor a barátom véletlenül az ágyra ment el...Körülbelül 10 perc alatt megszáradt.
2012. júl. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
óvszer mellett is teherbe lehet esni!Nem kell, hogy lukas legyen....
2012. júl. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon átérzem öcséd helyzetét, teljes kiszolgáltatottság...


De egyvalamit én nagyon nem tudok elképzelni, és tényleg nem kötözködésből, csak valaki írja le nekem hogy hogy lehet ilyesmit megcsinálni, kivitelezni? Szóval orális szex után kis pofazacskós hörcsög módjára tartja a szájában a cuccot amíg kedves párja még megpihen, kifújja magát, és aztán szalad ki a kis laboratóriumába fecskendezni?

Vagy azon nyomban kiszalad a szobából, ahogy a párja elment? Egyik sem feltűnő jelenség szerintetek?


Kedves Kérdező: azért én erősen gyanakszom arra, hogy ez a "kedves" lány valaki mástól esett teherbe, és ezzel az igencsak furcsa sztorival próbálja becserkészni testvéredet.

2012. júl. 18. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
nem halnak meg pár mp alatt. A sperma vizsgálatra is egy órán belül kell bejuttatni, szóval életképesek kb 1 óráig legalább.
2012. júl. 18. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
Egy nő bármikor terhes tud lenni, nem kell hozzá nagy észnek lenni. Ott a pasi mellett kivitelezhető az egész. Most csak mondok egy egyszerű lehetőséget: a csaj kiveri a férfinak, szóval sperma kerül a lány kezére. Szépen fekszenek egymás mellett és a csaj felnyúl magának. A sperma máris a csajban van, és a pasi az egészből nem vesz észre semmit. Undorító, hogy valaki ezt meg is teszi...
2012. júl. 19. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Sajnálom, de az öcséd már csak abban reménykedhet hogy a dns-teszt kimutatja hogy nem ő az apa. Utólag már nem fog kiderülni hogy a csaj kísérletezett-e magával, de az hogy egy barátnője ezt mondja nem túl nagy bizonyíték. Bár szerintem attól függetlenül még fizetnie kéne a gyerek után, hiszen így vagy úgy de ő az apa...
2012. júl. 19. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
51%

Kérdező, lehetségesnek ELVBEN lehetséges...

A vicc viszont az, hogy pártíz éve még akár működhetett is az ilyen "okos női praktika", mert a környezet belenyomta a srácot hogy azonnal vegye el a "szegény megesett leányzót"... és hát a válási szokások is kicsit mások voltak...

Ma viszont egy nőnek ahhoz, hogy így menjen valamire, nagyon papucs férfit kell kifognia, átlag esetben egy év múlva a saját fejét fogja verni a falba.... szóval "okos lányt" azonnal kidobni, és a lényeg az, hogy a testvéred a következőkben önként ne vállaljon soha semmit, és ne írjon alá soha semmit. Akkor se, ha idővel a környezete egyik része azért nyomni fogja a "szerencsétlen gyerek, az nem tehet semmiről" dumával... szóval, ha a nő akar valamit, szülés után indítson apasági pert, és kész...

2012. júl. 19. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim válasza:
100%
Sajnálom az öcsédet nagyon. Viszont ez teljesen lehetséges. Az egyik régi barátnőm is csinált ilyet. Már 2éves a baba. Nem akarta, hogy a palija elhagyja és ő mesélte, hogy ezért muszály volt teherbe esnie. Azóta mondjuk nincsenek már együtt. Én nem értem némelyik nőt... Mit gondol egy gyerek miatt örökre magához láncolja a pasit mikor már tudja, hogy amúgy sem akar együtt lenni vele? Komolyan nem tudom kifejezni az undorom ezek felé a "nők" felé...
2012. júl. 19. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%

Előző, sajnos elterjedt az a téveseszme, hogy a kihülőben lévő, rossz kapcsolatot "majd a gyerek helyrehozza"... általában a nők körében dívik, de férfitól is hallottam már ezt a fajta badar ötletet...

A valóságban pont az ellenkezője szokott történni, még egy jó kapcsolatban, kívánt terhességből is próbatétel a gyerek, a rossz kapcsolatot meg egyszerűen katalizátorként felrobbantja. A variáció kb annyi, hogy van aki egyből lép, és van aki a környezet nyomásának engedve vagy szánalomból végigcsinálja a párjával a terhességi-szoptatási időszakot, és utána lép... ebbe a pakliban a happyend és a "holtodiglan-holtomiglan" NINCS BENNE...

2012. júl. 19. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
sajnalom de en meg mindig nem tertem napirendre efelett. elviekben lehetseges de ki kepes ilyenre?? szegeny pici latja majd karat. hogy is akarhatunk egy ferfit egy nem kivant gyerekkel magunkhoz lancolni?? nem is beszelve arrol amit tobben irtak mar itt, hogy ugyis valas v szakitas a vege. es akkor ott all a 20eves lany 1 eves gyerekkel a karjaban, neki is lenyegesen kevesrbb eselye lesz uj kapcsolatra folwg amig pici a gyerek. ra fog o erre jonni csak most hiszi hogy jot tett. kedves egyik valaszolo: mit jelent h a baratnod azt irta muszaj volt teherbe esnie? ugyanazzal a modszerrel mint a kerdezonel?:(
2012. júl. 19. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!