Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez lehetséges? Terhesség az...

Ritamina87 kérdése:

Ez lehetséges? Terhesség az öcsém akarata ellenére?

Figyelt kérdés

Az öcsém 21 éves, 2 éve vannak együtt a barátnőjével, a lány 18.

Tegnap bejelentette a csajszi, hogy terhes. Ők mindig óvszerrel védekeztek, soha nem szakadt ki a gumi, ezért nem is értettük a dolgot. Beszélgettem a lány egyik barátnőjével, aki azt mondta, hogy a kedves kis barátnő kiszámolta a peteérését és orális szex után fecskendővel juttatta magába a spermiumokat, ezt megcsinálta körülbelül 5 alkalommal azalatt a pár nap alatt.

Namármost, ha ez tényleg igaz, akkor miért emlékszem úgy biosz órán, hogy szabad levegőn a spermiumok csak pár másodpercig élnek, mert hamar beszáradnak? Ha nem lehetséges, akkor meg nem az öcsémé a baba, ami őszintén szólva nem lenne rossz, főleg egy ilyen nőtől.

Félt, hogy elhagyja, ezért babával akarta bebiztositani magát, az öcsém persze nemet mondott és ezek után döntött úgy, hogy utólagosan magába fecskendezi a spermiumokat.

Segítsetek kérlek.

Bár ha jobban belegondolok, mivan azokkal, akik nem természetes úton esnek teherbe, hiszen ott először üvegbe kell űríteni és csak később kerül be a megtermékenyítés során.

Vagy a spermbankok? Még ha le is fagyasztják, nem rögtön, tehát akkor is szobahőmérsékleten van egy ideig.

Ugyanakkor… Boris Becker esete, egy étterem wécéjében a hölgyemény spermiumokkal a szájában rohant a klinikára, meg lehet nézni, elmúlt már jópár éves a gyerek.

Hozzáértők!!!! biológusok, orvosok, bárki, segítsen kérem, szeretném megmenteni az öcsémet attól, hogy épp diploma előtt 21 évesen akarata ellenére apa legyen….

Vagy semmit nem tehetek? Hallott már valaki ilyenről?


2012. júl. 18. 18:44
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez nagyon durva!!!!!!

Szerintem lehetséges, én úgy tudom, hogy még órákkal később is életképesek.

A barátnőméknek jó ideje nem jött össze a baba ezért vizsgálatra küldték őket és azt mondták hogy vigyenek mintát (spermát) és hogy az a lényeg hogy két óránál ne legyen régebbi, mert akkor gondolom még meg tudják nézni mikroszkóp alatt, hogy életképesek e.

Nagyon sajnálom az öcsédet....

Az ilyen nő nem érdemel semmit, nemhogy gyereket...

édes istenem

2012. júl. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon durva! Te vagy a család igazából szerintem sok mindent nem tehet hiszen az öcséd felnőtt ember.Neki kell a sarkára állnia és apasági tesztet kérnie. ha a csaj azzal jön,hogy nem is szereti őt igazán ha ilyet kér akkor meg neki mondani,hogy ő is gondolkodjon el egy kicsit a dolgain, meg ha ő is szereti akkor minden akadékoskodás nélkül belemegy a tesztbe.Mint mondtam ezzel TI nem tudtok mit csinálni,nem tudjátok megmenteni,ha az öcséd nem buta, márpedig biztos,hogy nem akkor nem engedi magát csőbe húzni.
2012. júl. 18. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
Ugye ez most csak poén akart lenni?!
2012. júl. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

a tesztre azt mondta hogy persze bármikor. tudta hogy ha baba jön, az öcsém vállalni fogja és anyagilag sem lenne probléma, sőt...

szerintem az övé, de ilyet hogy lehet tenni???

2012. júl. 18. 18:56
 5/25 anonim ***** válasza:
úristen, én az öcséd helyében megölném ezt a csajt.
2012. júl. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

Nos, kedves válaszoló, jó lenne, ha vicc lenne, de sajnos nem az. Ezek szerint senki nem tud ilyen esetről, vagy hogy egyáltalán ez lehetséges -e.

Tudom, hogy az öcsém dolga, én csupán informálódok.

2012. júl. 18. 19:02
 7/25 anonim ***** válasza:

Bocs, de azét ez nem túl hihető. Sztem nincs olyan ember, aki fecskendővel nyomkodja magába a gumiból összeszedett g.cit.

Sokkal vszínűbbnek tartom, hogy az öcséd mégsem védekezett mindig, hanem azt hitte, hogy majd időben kiveszi, most meg nem meri bevallani, hogy hülye volt, jobbnak látja, ha a lányra keni.

2012. júl. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

mint ahogy azt már írtam, végig óvszerrel védekeztek de a vége felé már orálisan történt a téma, nyilván óvszer nélkül, szájbaélvezéssel.

a kérdés: mennyi ideig életképesek a spermiumok szobahőmérsékleten?

2012. júl. 18. 19:36
 9/25 anonim ***** válasza:
Sajnálom ami veletek történt!Szerintem lehetséges,mert pár óráig életképesek a spermiumok! És ha a befecskendezéskor fel is nyúlt akkor jó eséllyel esett teherbe a hölgyemény :(
2012. júl. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Hát, az én öcsém is így járt. Már meg is született a gyerek, sőt azóta külön is mentek. Szomorú, hogy vannak ilyen hülye nők. Ebben az esetben fájt a keze a munkától a csajnak, azért ...tatta fel magát.
2012. júl. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!