Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi az az idő miután...

Mennyi az az idő miután orvoshoz lehet fordulni ha nem jön össze a baba?

Figyelt kérdés
Mi lassan 1 éve próbálkozunk de még mindig semmi
2008. máj. 5. 13:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Akkor már nyugodtan mehettek dokihoz!Sok sikert és még több kitartást!!!!!!!!!
2008. máj. 5. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
már mehetek mire megnéznek titeket eltelik még 1 év
2008. máj. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Doki! De még mielőtt minden hülyeségre rábeszélne benneteket, előtte kérj egy progezteron szint mérést, nézzék meg, hogy van-e ovulációd, ha van, akkor meg lehet nézni, hogy átjárható-e a petevezetéked, ha igen, akkor a férjed spermáját is nézzék meg. Ha minden ok, akkor hidd el, hogy csak a psziché játszadozik, egyébként az egy év nem idő, még bármi lehet, ha 2 évet írtál volna, én akkor lennék csak elkeseredve, de azt is csak kicsit, mert van megoldás, csak meg kell találni az okot!!!!

Nagyon sok siker a babához!

2008. máj. 5. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a bátorítást!remélem hamarosan össze jön!!próbálok nem görcsölcsi rajta!
2008. máj. 5. 13:55
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is irány a doki! És igaza van az utolsó válaszolónak! Lehet, hogy pszihésen van "gond"! Szerintem nem lesz gond! Kitartást! Én szorítok nagyon! A dokit meg szerintem jól válaszd meg! Nem árt ha lelkiismeretes! Sok sikert! :):):)
2008. máj. 5. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Azt szokták mondani, hogy fél év alatt 50 % az esély, 1 év alatt 80% az esély a teherbeesésnek.

És másfél év a vízválasztó.

De 1 jó tanács: ne görcsölj, ha nem jöön össze.

Mi a párommal okt. óta próbálkoztunk. Tele voltam feszültséggel, hogy talán most sikerült, aztán semmi.

És akkor eldöntöttem, hogy nem aggódok ezen, ha jönni akar, úgyis jön.

És 10 hetes vagyok. :-)

Kitartást, és türelmet kívánok.

2008. máj. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Gratulálok nektek a babócához!!!Ez fantasztikus érzés lehet!!
2008. máj. 5. 14:24
 8/8 anonim ***** válasza:
A véletlenszerű sex-el csak a párok 20 %-ának jön össsze, az én dokim azt mondta. A próbálkozás az azt jelenti, hogy 1,5-2 naponta együtt vagytok a pároddal a 11-25 mapig. Ha ez nem így van, akkor próbálkozás sincs igazán, csak a véletlenre bízzátok a terhességet. Aminek az esélye elég kevés. Sok sikert a továbbiakban!!
2008. máj. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!