Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit tegyek? Segítséget kérnék,...

Mit tegyek? Segítséget kérnék, tanácstalan vagyok. Részletek lent.

Figyelt kérdés
1,5 éve próbálkozunk,szedtem elevitet 1 évig,ittam a palástfű-cickafarkfű tea kombinációt,szedtem clostit,UH-szerint van peteérésem és megfelelő a méhnyálkahártyám,a doki szerint minden rendben velem,sajnos a párom nem akar spermavizsgálatra menni.Feladtam a reményt.
2009. júl. 13. 13:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha nálad minden rendben van akkor a párodnál lehet vmi gubanc. Ha mindketten szeretnétek babát akkor nem is értem a párod. Persze a pasikat nem olyan könnyű elcipelni az orvoshoz. Beszéld meg vele.
2009. júl. 13. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha a párodnál is kiderülne, hogy semmi gond, akkor kezdhettek egy inszeminációt! Lehet, hogy csak ennyi segítség kéne! De egyáltalán nem szégyen, ha esetleg ezt érezheti a párod, ha ezért nem akar elmenni! Ha nagyon szeretné a babát, megteszi értetek! Az én férjem is elment 5 nap önmegtartóztatás, aztán túl is volt rajta és minden ok vele is! Dehát mégse jön nekünk se össze természetesen! Megyünk dokihoz, mert mindent megtesz az ember, hogy legyen babája!
2009. júl. 13. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én leülnék és megkérdezném a páromtól, hogy szeretne e gyereket vagy csak bohóckodunk? Bevallom nem lennék galamblelkű. Főleg ha átmentem csomó tortúrán az emberem pedig ennyire nem képes. A sarkamra állnék.
2009. júl. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Pasik. Na ők azok akiket képtelenség orvoshoz cipelni.

Próbálj vele beszélni.Ha ő is szeretné előbb utóbb benne lesz a vizsgálatba. Légy kitartó. Lehet csak valami gyógyszert kapna és egyből jönne a baba. Sok sikert!

2009. júl. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Vegyél neki PoteMixet vagy szedjen SupradinF-et.Mindkettő nagyon jó!Ha 3 hónapig nem jön össze a baba,akkor sajnos kénytelen lesz elmenni spermavizsgálatra!Nálunk szerencsére a párom beleegyezett és kiderült,hogy jóval kevesebb a spermája,tehát nem velem volt a baj.Szedettem vele a Szupradint és sorba jöttek a gyerekek!

Remélem nektek is hamarosan összejön a bébi!Kitartás!

2009. júl. 13. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!