Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tegyek? Tanácstalan...

Mit tegyek? Tanácstalan vagyok. Segitséget szeretnék kérni

Figyelt kérdés
pár nap mulva lessz a kisfiam 1 éves,s napok óta nem hajlandó enni,jobban mondva csak szt hajlando megenni ami a "fogára"való.pedig már vagyesen kap bébi ételt,s rendes kaját,de csak üvölt,ha kanál ér a szájához.
2010. jan. 9. 17:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezek a gyerekek már csak ilyenek.Nem kell aggódnod,ha éhes akkor eszik.Ha valamit nem kér,ne erőltesd.Add neki azt amit szeret.A gyerekek nem hagyják magukat éhen halni.Úgy hogy nyugi,most ez a válogatós időszaka van .Lehet,hogy 1 hónap múlva azt eszi meg amit most nem kér.
2010. jan. 9. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Pont ennyi idős volt az én lányom is, amikor szinte levegőn élt.Nem erőltettem, folyadékot ivott rendesen.Keveset evett.Most már rá egy hónappal minden oké, eszik rendesen, szerintem nektek is csak pillanatnyi dolog ez!Türelem!
2010. jan. 9. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az én lányom 13,5 hós

és kb-1 hete kezdte el ugyanezt!

Már 4 napja hogy ebédre max.4kanállal ha hajlandó megenni,viszont száraz kaja az jöhet dögivel!

Szalámi,sajt minden amihez nem kell kanál!Nekünk a védőnő azt mondta hogy a kis foga miatt,ugyanis felül egyszerre elindult a kettő metsző és alul a másik metsző!

Talán nálatok is ez lehet a gond!?

2010. jan. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!