Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 6 hete múlt, hogy szívleállás...

6 hete múlt, hogy szívleállás miatt műszeres befejezésem volt és még mindig nem jött meg. Meddig várjak rá? Forduljak orvoshoz, kell ilyenkor valami gyógyszer, ha valakinek nem akar megjönni?

Figyelt kérdés
2008. máj. 5. 09:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem ma 5 hete hogy volt, és még nálam sincs semmi. De nekem azt mondták, hogy vagy az első mensi, vagy 6 hét után menjek kontrollra. Attól függ, melyik van hamarabb. Tehát neked is kell menned 6 hetes kontrollra, és ott kérdezz rá.
2008. máj. 5. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Engem nem rendeltek vissza 6 hetes kontrollra, 2 hetesen voltam csak. Hát ha nem jön meg ezen a héten, akkor szerintem elmegyek dokihoz, hogy nézzen meg. Minden jót kivánok neked!
2008. máj. 5. 10:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!