Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Segítséget kérnék, hogy kinek...

Segítséget kérnék, hogy kinek milyen a méhszája terhesség alatt?

Figyelt kérdés
1 hónapja görcsöl a hasam, megjött egyszer, viszont mielőtt megjött pedig előtte a méhszájam kemény volt, és kissé balra volt fordulva! Ettől még csináljak tesztet. Mert mikor peteérésem van, akkor középen van, puha és nyitott!
2009. júl. 13. 10:39
 1/9 anonim ***** válasza:
Én terhes vagyok de ilyen műveletet semmi pénzért nem végeznék,nem igazán akarok magamban nyúkálni,másrészt nem szeretnék elvetélni a nem hozzáértő kezek miatt.Ezt bízd az orvosra.
2009. júl. 13. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Én se nyúlkálok állandóan, ha igen, akkor a higiéniára ügyelek! Csak kíváncsi lennék, hogy ettől még lehet baba? Mert nem volt ilyen, hogy félre húzódjon mensi előtt!
2009. júl. 13. 10:46
 3/9 anonim ***** válasza:

Egyetértek, én sem értem ezt a nyúlkálást. De hát nem vagyunk egyformák, aki akarja, úgyis megvizsgálja, ez magánügy.

A kérdésedre visszatérve:pé-kor puha, állítólag feljebb van terhességnél. Csinálhatsz tesztet, ha gyanakszol. De ha jól értettem, akkor megjött és nem volt semmi különös. Viszont azt mindenképp derítsd ki, miért görcsölsz!

2009. júl. 13. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem értem, mit kell félni tőle. Nem BELE nyúl, csak hozzáér, kitapintja, Kevesebbet ér hozzá és finomabban, mint közösülés közben a pénisz.


Kérdező: sajnos nem tudok segíteni, még nem estem teherbe.

2009. júl. 13. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én nem írtam, hogy félek, csupán nem érdekel.
2009. júl. 13. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom, melyikőtök ki, de az első hozzászóló vetéléstől fél, ezért nem nyúlkál.


Amennyiben tényleg fenyegető vetélés áll fenn, és nyitva van a méhszáj, jobban teszi, ha fekszik. Egyébként azonban ha tiszta, alaposan megmosott kézzel óvatosan megérintjük a méhszájat, az semivel sem veszélyesebb egy közösülésnél. A méhszájban normális esetben van egy nyákdugó, ami megakadályozza a fertőzéseket, terhesség esetén a baba fertőzéseit is.

2009. júl. 13. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Szerintem sincs belőle semmi gond, ha megtapogatom a méhszájamat néha, nem pedig nyulkálok! Csak kíváncsi lettem volna, ha úgy van, akkor milyennek kell lennie, mert én így éreztem! A többieknek köszönöm a választ!:)
2009. júl. 13. 14:23
 8/9 anonim ***** válasza:
Félreértés ne essék, nekem azért fura, mert az előző terhességemnél nem hallottam róla. De vetélést biztos nem okoz, főleg, ha minden higiénés szabályt betartotok. Ezért írtam, hogy magánügy. Amúgy tudom, nem nekem szól, csak nektek biztos természetesebb.
2009. júl. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Közben utánanéztem neked itthon a szakirodalomban: "Már a terhesség korai időszakában megfigyelhető a szeméremtest és a hüvely kékesvörös elszíneződése..., a vérellátás fokozódása és biz. fokú vérpangás következtében a szövetek felpuhulnak, melegebbé válnak..., a hüvely fala bársonyszerű, a hüvelytartalom bővebb, tejfelszerű lesz..., a méhnyak is felpuhul, nyálkahárhyája megduzzad." - Remélem, segítettem!
2009. júl. 14. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!