Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egy kis segítséget szeretnék,...

Egy kis segítséget szeretnék, semmi többet. Sokat késik a mensi, de terhesség nem lehet. Vagy igen? Jaj.

Figyelt kérdés

Két és fél éve vagyok együtt barátommal, ebből kb 2 éve élünk nemi életet, és minden oké, voltak malőrök, de mindig minden jól ment. Nagyon rendszertelen a mensim, van hogy 28 napra jön, mostanság 32-33, de egyszer volt 40 is (az de rossz volt). Na szóval együtt voltam barátommal, nem volt gumi, de csak végülis szórakoztunk, tehát nem élvezett el se ő, se én (csak később máshogy, de most mindegy). Azóta megint együtt voltunk, csak gumival, ahogy kell (kéne). Na szóval előző mensim ápr 19-én volt. Az elmúlt kb 4 napban görcsöl (néha nagyon erősen, máskor alig-alig) a hasam, kezdetben csak jobb oldalt, mostmár mindkét oldalon. Nem sűrű, hanem ilyen ragacsos fehér folyásom van (de nem száraz), ma úgy éreztem mintha mindkét petefészkem kicsit duzzadt lett volna, és egy picit feszül a cicim, de nem érzékeny. (ezek mindig jelentkeznek mensijeim előtt)

Plusz infó, lehet felfáztam csöppet, mert tegnapelőtt óta kicsit szúr ha pisilek.


Eleve egy parázós lány vagyok, és most nagyon félek. Utánaolvastam rengeteg dolognak, itt is, hogy tünetek meg miegymás. Ahogy én vettem ki, ha terhes lennék, akkor nem szabadna így fájnia, és az a fehér folyás is sűrűbb lenne, valamint érzékenyebb lenne a cicim, meg zavarnának szagok, ízek stb. De egyik sincs, nincs hányingerem se.

Tehát az hogy így fáj, mintha tényleg már jönne, az nekem valahogy azt érezteti, hogy nincs baj, nem vagyok terhes. De mégis késik.


Szeretném a ti véleményeteket kérni, mert ti ezeket tudjátok. TUDOM hogy teszt mindent megold, meg nőgyógyász. Nyilván nem írnék ide ha amazt szeretném. Kérlek válaszoljatok, és őszintén. Ha pozitív a válasz, akkor legalább megnyugszom, ha negatív és bajt jósoltok, akkor még nem tudom mi legyen :(


Bocsi hogy ennyit írtam...


2010. ápr. 25. 23:13
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

"Utánaolvastam rengeteg dolognak, itt is, hogy tünetek meg miegymás. Ahogy én vettem ki, ha terhes lennék, akkor nem szabadna így fájnia, és az a fehér folyás is sűrűbb lenne, valamint érzékenyebb lenne a cicim, meg zavarnának szagok, ízek stb. De egyik sincs, nincs hányingerem se."


Tévedsz. ha terhes vagy, akkor LEHETNEK ilyen tüneteid. Én teljesen tünetek nélkül voltam terhes, két tünetem volt csak:

- kimaradt a vérzésem

- pozitívat teszteltem


Hogy neked mi bajod, azt tényleg csak a nőgyógyász mondhatja meg, jól érzed.


Hogy mit teszel, csak rajtad áll.


u.i. nincs terhességre utaló folyás

2010. ápr. 25. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

"Kérlek válaszoljatok, és őszintén."


Őszintén válazolok: amíg félsz bemenni a gyógyszertárba, és azt mondani, hogy "egy terhességi tesztet kérek", addig ontahatod itt tovább a hülyeségeket, senki sem fog tudni segíteni.


"Na szóval együtt voltam barátommal, nem volt gumi, de csak végülis szórakoztunk, tehát nem élvezett el se ő, se én (csak később máshogy, de most mindegy)."


Ez a passzus itt arra utal, hogy konkrétan gőzöd nincsen, hogyan eshet teherbe egy nő, és hogyan nem. Javaslom, hogy kezdj el felvilágosító könyveket olvasni, pl. "Gólya hozza?". Plusz nem ártana, ha nem félnél elmenni nőgyógyászhoz.

2010. ápr. 25. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia en nem osztom az eszt neked de eggyetertek az elottem szolokkal!

Nem fogjuk tudni megmondani mi bajod lehet ha nem veszel legalabb egy tesztet ha orvoshoz nem is akarsz menni

De kulonben azt irod hogy aprilis 19.meg mensid volt tegnap irtad a kerdest ami 25.volt akkor miert varod mar mar a kovetkezot ami amugy is kesni szokott?

Vegyel egy tesztet ami valoszinuleg negativ lesz es utana menj el orvoshoz mert itt valami mas gond lesz szerintem

de nem tudunk biztossat mondani neked kell valamit tenned hogy megtudd mi a baj

2010. ápr. 26. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

A "szórakoztunk" alatt azt érted,hogy a pénisze bekerült a hüvelyedbe? Akkor tényleg van okod aggódni.

Az április 19-ét nem írtad el véletlenül,mert az most egy 7,még közelében sem vagy a következő mensidnek akkor.

Ezek a jelek,amiket leírtál (mell feszülés,petefészkek itt-ott szúrása,görcsölgetés) ezek lehetnek a mensi előjelei(ami ha valóban jó időpontot írtál,akkor még korai) és lehetnek a terhesség jelei is,legalábbis nekem voltak ilyen tüneteim,de ahogy az első is írta a terhesség jelei nem feltétlenül jelentkeznek mindenkinél.A felfázás is nyilván esélyes "diagnózis",erre utal a fáj,ha pisilsz.

Ami pedig a legfontosabb,hogy ezen az oldalon könnyen tudunk tanácsot adni abban,hogy milyen ruhát vegyél fel,ha bálba mész vagy mi kell a rántásba,de távgyógyítani senki nem tud,ráadásul távultrahangja sincs senkinek,így senki nem tudja neked biztosra megmondani,hogy mi bajod van,még a doki sem tudná csak ránézésből,ezért KELL a saját érdekedben legalább egy tesztet venned,hogy megtudd mi a helyzet. Lehetőleg aktus után két héttel csináld meg vagy kérd ki a gyógyszerész véleményét,hogy szerinte melyik a legmegbízhatóbb,amelyik akár pár nap után is jó eredményt mutat.Esetleg vetesd meg a szintén ügyes barátoddal,hogy ő se maradjon ki a jóból.De remélem tudod,hogy ha már nemi életet élsz a nőgyógyászt sokáig nem kerülheted el,jobb lesz mielöbb keresni egy megbízhatót.

2010. ápr. 26. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 eszo ***** válasza:

Szia!


Én is totál egyetértek az előttem szólókkal..

De valamit biztosan félreírtál, mert ha ápr. 19-én volt az utolsó vérzésed, akkor nem értem miért írtad, hogy késik..hiszen csak egy hét telt el azóta..viszont ha márc. 19-et akartál írni, akkor már a terhességi tesztek megbízható eredményt mutatnak..

Ha cikinek tartod a gyógyszertárban kérni, akkor vegyél egyet egy drogériában..

De mindenképpen keress fel egy nőgyógyászt!


Majd írj, hogy mi lett.

2010. ápr. 26. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

(Egen, elírtam, nem április hanem március)


Elolvastam minden választ, és köszönöm mindegyiket. Igazatok van, buta kis csaj vagyok még, sokat kell tanulnom :( Igyekezni is fogok mindenre figyelni amit mondtatok és akkor nem lesznek ilyen hülyeségeim. De mégegyszer köszönöm mindenkinek, ma elmegyek venni egy tesztet!

2010. ápr. 26. 07:50
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha negatív a teszted, akkor menj el egy nőgyógyászhoz, mert a tüneteid alapján lehet méh-, vagy petefészek gyulladásod.
2010. ápr. 26. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szia!Bizony igazuk van az előttem szólóknak, ha már nemi életet élsz legalább tedd felelősséggel, mert egy gyerek az nem játék!Ha nem akarsz teherbe esni védekezzetek megfelelően.Nyugodtan menj el nőgyógyászhoz hiszen ha most nem vagy terhes szerintem jó alaposan felfázhattál esetleg petefészek gyulladásod is lehet.Nekem ekkor voltak ilyen tüneteim.Ha pedig már úgyis ott vagy írass fogamzásgátlót az legalább a ciklusodat is rendbe teszi!Oksi?! :)
2010. ápr. 26. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
60%

Keress fel egy nőgyógyászt,na az majd felvilágosít,nem győzöl márj ámulni-bámulni!

Hidd el,Ő tud majd bármi hasznosat is mondani a számodra!

No meg egy tesztelés sem lenne utolsó dolog!Ezzel kellene kezdeni!

Minden jót!

2010. ápr. 26. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Teszteltem, negatív lett, és rá egy órával meg is jött O_O Suhú. Mindenesetre elmondtam barátomnak mindent amit mondtatok, és ő is azt mondta hogy oki, jobban odafigyelünk dolgokra.


Köszi mégegyszer mindenkinek ^^

2010. ápr. 26. 17:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!