Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyibe kerul a lombik...

Mennyibe kerul a lombik program kulfoldieknek?

Figyelt kérdés
Ha csak a no Magyar allampolgar de a papa nem , akkor mi a helyzet ? Valamennyit terit az allam vagy teljes arat kell fizetni?
2012. júl. 6. 15:51
 1/4 anonim ***** válasza:

attól függ, kivel van a gond.

ha az anyával, akkor az erre irányuló kezelések és a beültetés ingyenes, a gyógyszereket viszont magatoknak kell megvenni, ez idén 295.000 ft egy kezelés alatt


ha apával van a gond, akkior viszont a rá irányuló vizsgálatokat ki kell fizetni


ill fontos, hogy van-e tb-je apukának magyarországon

2012. júl. 6. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Manka68 ***** válasza:
A gyógyszereket így is, úgy is ki kell fizetni, de nem feltétlenül kerülnek ilyen sokba.
2012. júl. 6. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Sztem, ha a nő magyar, mehet a TB-s lombik, mert 5 alkalmat finanszíroz a TB és a nőkre "számolják".

Pl. ha vkinek volt 2 TB-s lombikja, utána másik pasitól akar lombikot, akkor már csak 3 TB-s marad. Viszont az előző férj akárhány nővel mehhet lombikra. Ebből gondolom.

2012. júl. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszotokat. Az apanak mincs tb-je es jelenleg nekem sem ugyan is nem elunk Magyarorszagon . Nekem van ideiglenes lakcimem ( az anyukam cimen) . Ha jol tudom lehetne kotni a tb-vel szerzodest es az alapjan fizetni havonta a jarolekot ,igy en valoszinuleg biztositotta valhatnek, hiaba nincs munkahelyen Mo-on. Nem tudom ,hogy pontosak - e az informacioim.
2012. júl. 6. 20:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!