Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A debreceni KAÁLI Intézetben...

A debreceni KAÁLI Intézetben mennyibe kerül egy lombik program? Valaki esetleg mostanában volt ott?

Figyelt kérdés
Inszeminációra készülünk, de nem fűz hozzá sok sikert a doki, és felmerült a lombik lehetősége, erről szeretnék minél több információt megtudni.

2012. jún. 1. 12:40
 1/9 anonim ***** válasza:
Szia!Most akkor inszeminációra készültök!Az inszemináció költsége sokkal kevesebb,mint a lombik kezelésé!És sajnos konkrétan nem fogsz tudni választ kapni,mert mindez (pénz) sok mindentől függ..mi a baj? kivel van baj?Veled?Akkor több szurira van szükséged,ha az is kevés szuri még...!És így tovább!
2012. jún. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Szia Tündérlány!


A baj velem van, PCOS-em van, legalábbis ez a fő ok, ami miatt eddig nem jött össze a baba. A párom szerencsére makk egészséges.


Te személyesen is érintett vagy a dologban? (Bocsi, ha nagyon privát a kérdés.)

Az inszeminációt sem tudom mennyibe fog kerülni, még kb sem, de gondolom az nem olyan túl sok. A lombik áráról meg szinte rémhírek terjengenek, ezért gondoltam, hogy valaki a saját tapasztalatát hátha megosztja akár anyagi vonzatokkal együtt. :)

2012. jún. 1. 20:33
 3/9 anonim ***** válasza:
A PCOS nem olyan nagy baj,mit amennyire te gondolod!Csak olvasgass itt egy kicsit alaposabban!Ha jó a dokid és jól kezelnek,semmi akadálya a bábának!És Én igen érintett vagyok Én a Budapesti Kaáliba járok!Sajnos most volt a második sikertelen inszeminációnk!(És ez több volt,mint az első,mert más injekciókat kaptam)
2012. jún. 2. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Én a debreceni Kaáliba járok. Épp most vagyunk programban. A kezelésekért nem kell fizetni lombiknál,az inszemet azt nem tudom. A gyógyszerek kicsit húzósak árban mi most tartunk kb 100.000-nél,és még nem vagyunk a program végén,persze ez is egyénileg változhat,de még programonként is.Szerintem inszemnél jóval olcsóbb a gyógyszer költsége,mert ott nem stimulálnak annyira. Az utazást meg ha nem vagy odavalósi,valamilyen szinten térítik,lehet kérni útiköltségpapírt.

2012. jún. 2. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ Neked is! Sikeres programot kívánok! :)
2012. jún. 8. 16:12
 6/9 anonim válasza:

Szia!

Mi is a debreceni kaáliba járunk. Nekünk mindennel együtt a lombik 135.000 Ft-ba került. (szerintem attól függ, hogy kinek mi a baja, meg hogy hogyan reagálnak a gyógyszerekre)Nekünk kettőt ültettek vissza és tegnap derült ki, hogy sikerült. Ezután is vannak költségek, de szerintem ez már elenyésző lesz! Kívánom, hogy hamar babás legyél!

2012. jún. 9. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Kedves utolsónak gratulálok!Leírnád a történeted..hogy nálatok volt-e valami,meddig próbálkoztatok...
2012. jún. 9. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

6. hozzászóló vagyok!


Írtam privit!

2012. jún. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Szia Kedves 6.! Gratulálok a sikerhez, boldog kismamás hónapokat kívánok! :) Ha nem gond, engem is érdekelnének a részletek... :)
2012. jún. 10. 12:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!