Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hiztal a lombik program alatt?

Hiztal a lombik program alatt?

Figyelt kérdés
Ha igen, mennyit? Sikerult leadnod?

2012. júl. 5. 17:47
 1/10 anonim ***** válasza:
Egy ismerősöm most lett kismama a 2. lombiktól, ő ránézésre egy cseppet sem hízott.
2012. júl. 5. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szomszéd sikertelen lombikkal 8 kg-ot. Egyén függő.
2012. júl. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Manka68 ***** válasza:

Szia!

4 sikertelen lombikon vagyok túl.

Egy dekát sem híztam.

2012. júl. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
2 volt, nem híztam.
2012. júl. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
En 20 kg-t hiztam, de amugy is hizelony vagyok. Modtani eszemmwl valaszeg kontrollalnam magam es nem zabalnek annyit, de engem azert a hormon is hizlalt.
2012. júl. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


Az a baj, hogy én is hízásra hajlamos vagyok, nagyon oda kell figyelnem, hogy tartsam a súlyomat, és még így is picit túlsúlyos vok. Tudom, hogy hülyén hangzik, de a legjobban ez miatt félek belevágni. Ha nem jön össze ( ami tudom, hogy nem jó hozzáállás, de számításba kell venni), plusz még híznék is visszafordíthatatlanul, nagyon megviselne. Anno szedtem egy foggátlót, ami kevesebb mint egy hónap alatt rámtolt 10 kilót, és habár abbahagytam azonnal, azt a 10 kilót nem bírom leadni. Azon felül is jött már fel rám, de azt mindig könnyen leadom egy kis odafigyeléssel és mozgással, de annál a súlynál mindig megállok, ami a gyógyszer után jòtt rám. Nagyon félek, hogy most is ez lesz.

És ráadásul még szörnyen is êrzem magam ez miatt, hogy hiúsági kérdést csinálok a lombik programból.


Azok között, akik azt írták nemhíztak, volt olyan, aki amúgy hajlamos hízásra?

2012. júl. 5. 20:48
 7/10 anonim ***** válasza:
Igen:)De a program alatt nem híztam egyáltalán!
2012. júl. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Manka68 ***** válasza:

Igen, pajzsmirigy alulműködés és IR a spontán próbálkozós hónapok alatt rám rakott 15kg-t. Ezt nagyon kemény diétával és mozgással sikerült leadnom. Csak utána derült ki, hogy miért volt, kaptam thyroxint, metformint, és azok a kilók is leolvadtak rólam, amiket előtte az évek alatt szedtem fel. Azóta is diétázom, szedem a gyógyszereket is. Tartom a súlyomat.

Ha ennyire hízékony vagy, lehet hogy neked is ilyesmi áll a háttérben, és azt még a lombik előtt érdemes lenne kezeltetni, mert a siker esélyét is csökkenti.

Maguk a hormonok nem hizlalnak, és a stimu csak kb egy hétig tart. Ha nem eszel folyamatosan szénhidrátot, nem fogsz hízni. De mindenképpen érdemes lenne ennek utána nézni.

2012. júl. 6. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 sumergo ***** válasza:
Én híztam, minden lombik plusz 3 kg. Még rajtam van, mert szoptatok, majd utána megszabadulok a plusszoktól.
2012. júl. 6. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


Igen, attól tartok én is, hogy ez nem véletlen. Keresek egy olyan nôgyógyász-endokrinológust, aki tudna nekem segíteni, valamint rendesen, lelkiismeretesen válaszolni a kérdéseimre. A párom eredményei azt mutatják lombik kell mindenképp, de addig, amíg nem tudom pontosan, hogy velem van e komolyabb baj, mi az és megfelelek e arra, hogy belevágjunk, addig nem merem azt se mondani legyen, mert nem akarom mégegyszer ugyanezt a sokkot átélni, amit a párom teszteredménye okozott. Hozzáteszem magánúton mondták, sok pénzért, hogy minden oké, állami úton meg vizsgálták másra is, nem csak a "sablonos" dolgokra és kiderült mégsem. Én amúgy ezek után bíznék az állami dokiban, hogy tudja mit csinál, de ott meg elviselhetetlenül lassan történnek az események. Mert hónapokat kell várni mire találkozunk minden teszt után az orvossal.

Ha esetleg tud valaki Bp-n vagy Keszthely környékén egy megbízható, lelkiismeretes, szakmájához értô nôgyógyász-endokrinológust, nagyon megköszönném, ha megadná az elérhetôségét.

2012. júl. 6. 12:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!