Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan számoljam ki a peteérés...

Hogyan számoljam ki a peteérésemet ha 2-3 honapja tisztára felfordult az egész ciklusom. 35-38 napos (átlagba). Mitöl lehet ez? 9 honapja probálkozunk, az sem biztos hogy van peteérésem?

Figyelt kérdés
2008. máj. 2. 21:49
 1/6 anonim ***** válasza:

[link]


Próbáld meg ezt. De szerintem menj dokihoz, ő biztosan meg tudja mondani uh-val hogy van, ill. volt-e mostanában peteérésed.

2008. máj. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Előző van vagyok.. van tojásfehérjézésed mostanság?
2008. máj. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ilyenkor nincs peteérés mert eléred a 35 napot. ugyanis 35 nap fölött nincs peteérés. én is igy voltam és a doki aztmondta hogy nincs peteérés és a méhnyálkahártya is vékony és ezért nembir időben lelöködni. clostit irt fel. szoval neked is ez lehet a gond. minél hamarabb menj dokihoz .mert annál hamarabb jön a baba
2008. máj. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
1-2 válaszolomnak igen van!!!
2008. máj. 2. 22:06
 5/6 anonim ***** válasza:

Vegyél ovutesztet dm-ben v. patkiában,ki fog derülni,hogy van-e pé-d.Ha nincs még mindig ott a doki.Ha van tojásfehérje szerű válladékod,akkor valószínű, hogy van,lehet csak nem tud valamiért beágyzódni.Én ovuteszt után mennék dokihoz.

Az utolsó válaszolóval nem értek teljesen egyet.Igaz,én gyógyszert szedtem és amikor abbagytam,az első rendesen megjött,utánna 35 napra aztán meg 45 napra jött meg,most meg 15 hetes babás vagyok.

2008. máj. 2. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha valakinek össze-vissza ciklusai voltak, hát nekem igen!Hol 35 napra jött meg, hol két-három hónapot kihagyott, stb. Sose volt pontos és normális. Ennek ellenére amint abbahagytuk a védekezést, abban a hónapban terhes is lettem. Ezt csak arra mondom, hogy nincs peteérés 35 nap után... Ezek szerint csak van! Nem tudom ugyan, mennyire tett hozzá a dolgokhoz, de én a mensitől számolva a pé-ig ittam a málnalevél teát - nem volt nehéz észrevenni a pé-t, az említett tojásfehérjeszerű váladék miatt, a tea meg még inkább nyákot csinál, szóval nem lehet eltéveszteni - a pé után pedig palástfű teát ittam pár hétig. Ezt leszámítva semmi különöset nem tettünk a baba érdekében. Minden nap szeretkeztünk, volt, hogy naponta többször is, aztán jött is a kétcsíkos teszt még abban a hónapban. :-) Sok sikert!

30 hetes kismama

2008. máj. 3. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!