Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért van az, hogy most...

Miért van az, hogy most először éreztem meg a peteérésemet? 3 hónapja próbálkozunk. Eddig egyszer sem éreztem semmit.

Figyelt kérdés
Lehet, hogy eddig nem is volt peteérésem? Vagy ez "intenzívebb" volt? Ovutesztet nem használok.
2008. júl. 9. 21:16
 1/3 A kérdező kommentje:
Most is próbálkoztunk. Remélem most már sikerül...
2008. júl. 9. 21:17
 2/3 anonim ***** válasza:
Én azóta érzem meg minden hónapban a peteérést, amióta Clostit szedek. Addig jó ha három havonta egyszer volt pé-m. Sajnos az derült ki ugyanis, hogy PCOS-em van(policisztás ovárium szondróma) így nem is volt csoda, hogy nem éreztem pé-t, mivel alig volt. De a Closti nagyon jól hat rám, és a pé-t szabályosan kínokkal érzem, úgy fáj a hasam. Talán nem is bánom, mert így legalább tudom, hogy mikor legyünk együtt. Sok sikert nektek is!
2008. júl. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mi egy évig próbálkoztunk, az utolsó pár hónapban teszttel, de nem történt semmi. Sem akkor, sem előtte sosem éreztem a peteérésemet. Aztán mikor elfelejtettem tesztet venni és úgy gondoltam, hogy majd a következő hónapban rajta leszünk a témán, volt egy kis pecsételő vérzésem..na akkor jött össze a baba...Szerintem nem mindig érzi az ember lánya..mert tuti volt korábban is peteérésem, mert volt vetélésem is már..

Kitartást nektek a próbálkozáshoz! Egy-másfél év próbálkozás teljesen normális, mégha nehéz is kivárni.

2008. júl. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!