Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi okozhatja azt, hogy ilyen...

Mi okozhatja azt, hogy ilyen sok pár küzd azért, hogy babájuk legyen? A felgyorsult életvitel, stressz?

Figyelt kérdés

Anyukám nem öreg még 50 sincs de neki elsőre sikerül teherbe esni amikor csak babát akart.

Nekem majdnem egy évig tartott és a kistesó sem akar hamarabb jönni.


Olyan szomorú itt olvasni a sok kérdést amiből reményt akarnak meríteni a babára vágyók.:(


Persze aki nem akar annak tuti h sikerül!:(


2012. jún. 28. 07:20
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Régen is legalább ennyi pár volt akinek nehezen jött össze, vagy meddő volt a nő, vagy a férfi, csak nem foglalkoztak ennyit a témával, és nem is tudtunk róla, mert nem volt tv, net, és társaik. Nálunk a családban volt két pár is akiknek nem lehetett gyereke. Ennyi. Nem kell itt rögtön elméleteket gyártani. Jobb az információáramlás, így több esetről hallunk. Ráadásul azt senki nem kürtöli világgá hogy neki rögtön összejött, de ha valaki hosszan próbálkozik, az gyakrabban meséli el a kálváriáját.
2012. jún. 28. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Ez csak az én elméletem, de azt hiszem, azért, mert túlságosan programozni akarják a gyerekvállalást.


Ahhoz, hogy egy pár gyermeket vállaljon, rengeteg mindenre van szükség, szép lakásra, fix munkahelyre, anyagiakra... Mire mindez megvan, a "babaprojekt" is csak egy lesz a teljesítendő célok közül, kell hozzá ovuteszt, vitaminok, vizsgálatok, miegyéb, ahelyett, hogy csak összebújnának és szeretnék egymást. A legtöbb fiatal úgy áll hozzá a teherbeeséshez, hogy "most kell megtennem", de ez nem egy vizsga, amin alapos felkészüléssel át tudsz menni.


Szóval szerintem az egész életre rágörcsölünk... és a teherbeesés csak egy a sok közül, amit ez hátráltat!

2012. jún. 28. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
kedves 2. igaza van a kedves 7.-nek! könnyű úgy beszélni mint te hogy 3-4 hónap alatt sikerűlt a baba,az elején én is úgy voltam mint te,aztán ahogy telnek a hónapok nem olyan könnyű nem oda figyelni az ovura,stb. Minnél több csalódás,annál több rágörcsölés...
2012. jún. 28. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
13. válaszoló teljesen osztom a nézetedet.
2012. jún. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!