Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes vagyok? Vagy csak a...

Terhes vagyok? Vagy csak a stressz miatt?

Figyelt kérdés
A barátommal több,mint másfél éve élünk nemi életet. A menstruációm sosem volt igazán rendszeres (a ciklusom volt már 24 napos és 2 hónapos is). Óvszerrel védekezünk,nem történt baleset. Az elmúlt két hónap alapján már egy hete meg kellett volna jönnie,de még mindig semmi. Pár napja voltak görcseim,a melleim picit megfeszültek,de ez majdnem minden menstruációmkor így van. Lehet,hogy csak azért késik,mert most csinálom a jogsit és ideges vagyok miatta? Vagy terhes vagyok?

2012. ápr. 21. 16:43
 1/9 anonim ***** válasza:

Ezt inkább egy teszt mutatná ki!

Védekeztek,elvileg nem lehetsz terhes! Gyakorlatilag semmi nem nyújt 100%-os védelmet! Nem tudom mennyi idős vagy,de jó lenne ezzel az össze vissza ciklussal elmenni egy nőgyógyászhoz!

És igen,a stressz is késlelteti a mensit!

A mensi tünetek pedig megegyeznek a terhesség első tüneteivel!

2012. ápr. 21. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hát, bármi lehet, bár az óvszer elég megbízható. De azért tesztelj, és egyből megtudod. ;)
2012. ápr. 21. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

A teszttel várnom kell hétfőig,mert már minden be van zárva,ahol vehetnék...

A rendszertelen menstruációval voltam dokinál,szedtem is fogamzásgátlót emiatt,de abba kellett hagynom,mert lett volna egy méhcisztát eltávolító operációm,ami végül le lett fújva egy idióta doki miatt.

Az óvszert meg mindig leellenőrizzük,sosem történt baleset.

2012. ápr. 21. 16:55
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha cisztás vagy és rendszertelen a mensid, akkor nem a fogamzásgátló a megoldás. Keress fel endokrinológust, de legalább nézz utána a PCO nevű betegségnek. Nagyon fontos a jövőd szempontjából! (www.pco-szindroma.hu)
2012. ápr. 21. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ezt csak a teszt tudja neked megmondani és a doki.
2012. ápr. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Negatív lett a teszt és a jogsit is megszereztem. Szerintem már meg kell jönnie.
2012. ápr. 23. 14:58
 7/9 anonim ***** válasza:
Mindkettőhöz gartulálok! :D
2012. ápr. 25. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszi. :D

De kicsit ideges vagyok,mert még mindig nem jött meg...

2012. ápr. 26. 18:02
 9/9 anonim ***** válasza:
Ne idegeskedj! Biztos megjön,csak nyugodj meg végre! :)
2012. ápr. 27. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!