Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A méhen kívüli terhességnél...

A méhen kívüli terhességnél mik a legkorábbi gyanús jelek?

Figyelt kérdés

Mire kell figyelni, ami nem normális? Rettegek a méhen kívüli terhességtől. Fáj mondjuk a petevezeték, ha véletlenül ott ágyazódna be az embrió?


Mik a legkorábbi jelek? Meddig lehet húzni baj nélkül? Hány hétig tud ott maradni az embrió anélkül, hogy szétrobbanna a petevezeték?


2012. jún. 21. 11:39
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

pénteken teszteltem pozit még 12 nap a maival együtt s megyek dokihoz kitartást és nagy drukk hogy baba legyen

teszt után várj 1-2 hetet mert a megvastagodott méhnyálkahártyán kivül sokat nem fog látni

utána peteszák majd a baba

2012. jún. 21. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
2012. jún. 21. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Nekem volt. A tesztem erős pozitív volt, de elkezdtem barnázni, nagyon sötét barna kávézacc szerű volt. A babát nem látták még akkor sem amikor nagyon erős görcsökkel bementem a kórházba. Majdnem haza is küldtek, a folyosón szaladt utánam a doki, hogy mégis maradjak.
2012. jún. 21. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Nekem is volt. Nemvárt után 1-2 nappal elkezdtem barnázgatni, de nagyon minimálisat. Először még csak pisilés után láttam a papiron, majd látszódott már a bugyimon is, és napról napra csak erősödött. Görcseim, fájdalmaim egyáltalán nem voltak, néha talán egy kicsi hasszurka, de semmiség. A melleim fájtak, és pozi tesztem is volt 3.

Egy héttel a nemvárt után mentem el dokihoz, aki nem látott babát, de a méhem mégis nagyobb és puhább volt. Azt mondta, 1 hét múlva menjek vissza. Kb. 5 nappal később egyszercsak nagyon begörcsöltem, mintha meeg akarna jönni, és kijött egy véres szövetdarab. Rohantam a szülészeti ambulanciára, ahol bent tartottak méhen kívüli gyanújával, mert babát továbbra se láttak. :S

2012. jún. 21. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!