Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A méhen kívüli terhességnél...

A méhen kívüli terhességnél mik a legkorábbi gyanús jelek?

Figyelt kérdés

Mire kell figyelni, ami nem normális? Rettegek a méhen kívüli terhességtől. Fáj mondjuk a petevezeték, ha véletlenül ott ágyazódna be az embrió?


Mik a legkorábbi jelek? Meddig lehet húzni baj nélkül? Hány hétig tud ott maradni az embrió anélkül, hogy szétrobbanna a petevezeték?


2012. jún. 21. 11:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
voltál dokinál? kb hány hetes vagy?
2012. jún. 21. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nem voltam még, mensi előtti napokban vagyok, csak nem tudom miért, ez a rémálmom :(
2012. jún. 21. 11:59
 3/14 A kérdező kommentje:

honnan lehet észrevenni? Fáj és feszít a petevezető?

Vagy sokkal rosszabbul van az ember?

2012. jún. 21. 11:59
 4/14 anonim ***** válasza:

Nekem nem volt, de egy ismimnek igen, sajnos. Első tünet, h a teszt nagyon gyenge pozitív és nem erősödik. További jel, ha szurkálnak a petefészkek (Tulképp a petevezetők), illetve görcs , melynek esetén azonnal menni kell dokihoz. Súlyosabb esetben elkezd vérezni is a kismama. (De ez már akkor van, ha vki elhúzza, nem megy)

De a jó hír, hogy ez uh-val könnyen megvizsgálható, ált. ki tudják szűrni, hogy ott van-e a petezsák vagy nincs. Amúgy nem tudom , h meddig lehet elhúzni úgy, hogy az embrió nem ott fejlődik, ahol kellene, talán 2-3 hét?

2012. jún. 21. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Tehát ha nem jön meg, és + a tesztem, de a 6.hetes UH-on nincs petezsák a méhben, akkor gyanús a dolog, igaz?
2012. jún. 21. 12:03
 6/14 anonim ***** válasza:
Igen, az már gyanús, de addigra már szerintem amúgy uh sem kell, mert a növekvő sejtcsomó egyre nagyobb fájdalmat okoz, nem lehet ezt a 6. hétig "húzni".
2012. jún. 21. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Viszont verd ki a fejedből a méhen kívüli terhességet, mert nagyon -nagyon ritka. Ne erre gondolj, hanem h minden oké lesz!!!
2012. jún. 21. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
OK! Úgy lesz, nem is gondolok rá. Ha pozitív lesz a tesztem, köv.héten elmegyek dokihoz, ha mást nem, legalább a petezsákot látni fogja, hogy ott van-e a jó helyen :)
2012. jún. 21. 12:12
 9/14 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!!!!
2012. jún. 21. 12:13
 10/14 anonim ***** válasza:

pozitív teszt, de orvos nem látja a babát - 5-6 hét körül


ez után pedig elég durva tünetei vannak, már biztos felsorolták előttem, azt ne várd meg. viszont: ez nagyon ritka dolog, ne félj előre tőle.

2012. jún. 21. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!